Echolotas Helix 7x DiGPS

Humminbird

409830-1M

Nauja prekė

749,00 €

Užsakoma, pristatymas per 5-7 d.d.

- +

 
Apie prekę

HELIX 7X DI GPS echolote yra įmontuotas GPS daviklis, kurio pagalba galima išsaugoti iki 2500 taškų, 45 maršrutų ir iki 50 kelių, kurių kiekvienas yra iki 20tūkst. taškų ilgumo. Taip pat echoloto sistemoje yra iš anksto suinstaliuotas UniMap žemėlapių paketas, leisiantis pilnai išnaudoti GPS technologiją.

Šis echolotas taip pat turi SD kortelės lizdą, kad praplėtus atmintį atminties kortele būtų galima naudoti kitą įvairią programinę įrangą, tokią kaip AutoChart žemėlapių kūrimo programą, LakeMaster ar Navionics žemėlapius.

Pažangi technologija leidžia naudotio dvigubo spindulio sonarą ir dugno vaizdo technologiją tuo pačiu metu, taip užtikrinant neeilinį vaizdo tikslumą. Tiek DualBeam, tiek DI sukuriami vaizdai rodomi tame pačiame ekrane sukuriamuose skirtinguose languose. Itin ryškūs vaizdiniai sukuriami naudojant aukšto dažnio bangas bei leidžia skanuoti dugną 45° ir 75° spinduliu.

Be to, šis echolotas palaiko ir kitas standartines Humminbird gamintojo suteikiamas funkcijas – IceFishing, SwitchFire, Fish ID+ bei kitas. Taip pat sumontuoti ir šilumos bei garso davikliai, informuojantys žveją apie temperatūros pokyčius ar baterijos išsikrovimą.

Echoloto programinė įranga yra nesunkiai atnaujinama tiesiogiai gamintojo internetinėje svetainėje.

 
Susisiekime

Iškilo klausimų dėl prekės? Parašykite mums!

Parašyti atsiliepimą

Echolotas Helix 7x DiGPS

Parašyti atsiliepimą

 
Komentarai(0)

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Neseniai peržiūrėta

Meniu