Gilaus ciklo AGM Akumuliatorius 12V 14Ah

BAT212120086

Nauja prekė


„Victron Energy“ gilaus ciklo AGM akumuliatorius 14Ah 12V - su daugiau nei 1500 ciklų (DoD30%) - matmenys (PxGxA) 151 x 98 x 101 mm

Daugiau

63,00 €

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

- +

 
Apie prekę

 
"Victron“ gilaus ciklo 12 V AGM akumuliatoriai

VRLA technologija

VRLA yra „Vožtuvų reguliuojamos švino rūgšties“ santrumpa, reiškianti, kad akumuliatoriaus elementai yra valdomi vožtuvo, o dujos, susidarančios dėl per didelio įkrovimo ar ląstelės gedimo, gali patekti per apsauginį vožtuvą. VRLA akumuliatoriai turi puikią apsaugą nuo nuotėkio ir gali būti naudojami bet kurioje padėtyje. Jie visiškai nereikalauja priežiūros.

Uždarytos (VRLA) AGM baterijos

AGM reiškia absorbcinio stiklo kilimėlį. Tokio tipo akumuliatoriams elektrolitas absorbuojamas kapiliarų būdu iš vilnos, pagamintos iš smulkių stiklo pluoštų. Savo knygoje „Visada galia“ mes atkreipėme dėmesį, kad AGM akumuliatoriai yra tinkamiausi trumpalaikiams didelės galios poreikiams (variklio užvedimui).

Mažas savaiminis išsikrovimas

„Victron VRLA“ baterijas galima naudoti ilgą laiką be tarpinio įkrovimo, nes naudojamos švino-kalcio grotelės ir labai grynos medžiagos. Savaiminio išlydžio norma yra mažesnė nei 2% per mėnesį 20 ° C temperatūroje. Tai padvigubėja kiekvieną kartą, kai temperatūra pakyla 10 ° C. Laikomos vėsioje vietoje, „Victron VRLA“ baterijas galima laikyti iki vienerių metų be tarpinio įkrovimo.

Puikus elgesys po gilios iškrovos

„Victron VRLA“ akumuliatoriai pasižymi puikiu atsistatymo elgesiu net ilgai giliai išsikrovus. Tačiau reikia pabrėžti, kad dažnas ir ilgalaikis gilus iškrovimas gali sukelti negrįžtamą žalą net naudojant „Victron“ baterijas.

Akumuliatoriaus išsikrovimas

Nominali „Victron“ akumuliatorių talpa reiškia 20 valandų iškrovos laiką, ty 0,1 C iškrovos srovę. Mažesnė iškrovos srovė padidina efektyviąją galią, ir atvirkščiai, ji sumažėja esant didesnei iškrovos srovei (žr. Lentelę duomenų lape). AGM serija iš Victron pasižymi puikiu elgesiu esant didelėms iškrovos srovėms.

 
Susisiekime

Iškilo klausimų dėl prekės? Parašykite mums!

Parašyti atsiliepimą

Gilaus ciklo AGM Akumuliatorius 12V 14Ah

„Victron Energy“ gilaus ciklo AGM akumuliatorius 14Ah 12V - su daugiau nei 1500 ciklų (DoD30%) - matmenys (PxGxA) 151 x 98 x 101 mm

Parašyti atsiliepimą

 
Komentarai(0)

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Meniu