Echolotas Humminbird Helix 7 CHIRP MSI GPS G4N

Specialus pasiūlymas ribotas
955,00 € (su PVM) 1 195,00 €
Pristatoma 1 - 3 darbo dienos
Yra sandėlyje 1 Vienetas
Kodas:
411650-1M
Pridėti į pageidavimų sąrašą.
Prekinis ženklas:
Aprašymas

Valdymas klaviatūra: „Master HELIX“ vienu mygtuko paspaudimu. Pasiekite iš anksto įkeltus vaizdus iš patogios meniu sistemos, valdomos programiniais klavišais, leidžiančiais patikimai valdyti žuvų ieškiklį bet kokiomis sąlygomis.
MEGA Side Imaging: Pamatykite žemiau esantį pasaulį kaip niekad anksčiau, matydami krištolo skaidrumą 125 pėdų atstumu abiejose savo valties pusėse. Atrakinsite naujų detalių su iki 3 kartų daugiau detalių nei standartinis šoninis vaizdo sonaras.
„MEGA Down Imaging“: gaukite precedento neturintį povandeninį aiškumą, aprėpdami iki 125 pėdų žemiau laivo. Atrakinsite naujų detalių naudodami iki 3 kartų daugiau detalių nei standartiniame „Down Imaging“ sonare.
Dviejų spektrų CHIRP sonaras: prieš mesdami sužinokite, kas ten yra, nes labai detalūs žuvų lankai ir aiškus vaizdas į žuvų laikymo struktūrą ir dugną. Dviejų spektrų CHIRP 2D sonaras, maitinamas mūsų patentuoto Low-Q CHIRP keitiklio, siūlo du paieškos būdus; Platus režimas maksimaliam aprėpimui ir siauras režimas, skirtas sufokusuoti menkiausias detales.
Vidinis GPS ir Humminbird bazinis žemėlapis: mūsų patobulintas bazinis žemėlapis suteikia jums aiškų vaizdą į povandeninį reljefą ir aplinkines lankytinas vietas, kad galėtumėte žvejoti ir naršyti visiškai pasitikėdami. Atpažinkite plūdurus, dienos žymeklius, pavojus, prieplaukas, kontūrus, gylio žymeklius ir daug, daug daugiau. Apima daugiau nei 10 000 ežerų žemėlapius ir žemyninės JAV pakrantės aprėptį
Suderinamas su aukščiausios kokybės diagramomis: „Humminbird“ teikia išsamiausią aukščiausios kokybės diagramų pasirinkimą žvejams visur. Žemiau pamatykite visą pasaulį su pasirenkamomis Humminbird LakeMaster® ir CoastMaster™ produktų diagramomis bei pasirinktomis suderinamomis Navionics® diagramomis.
„AutoChart Live“: kurkite savo žvejybos vietų žemėlapius realiuoju laiku, naudodami patentuotas „Humminbird® LakeMaster®“ funkcijas. Važiuodami valtimi susirašykite gylio kontūrus, dugno kietumą ir augmeniją. Standartiškai komplektuojamas su aštuonių (8) valandų įtaisytuoju įrašymo laiku ir yra suderinamas su AutoChart Zero Line SD kortelėmis, kad būtų galima praktiškai neriboti AutoChart Live kartografavimo pajėgumų.

PlačiauRodyti mažiau
Prekė detaliau
411650-1M
Apžvalgos
Komentarų nėra
Jums taip pat gali patikti

Nustatymai

Dalintis

Meniu

Norėdami naudoti pageidavimų sąrašus, registruokitės.

Prisijungti