Hibridinis keitiklis „Victron Energy MultiPlus 12/1200 / 50-16“

Victron energy

PMP122120000

Nauja prekė

Hibridinis keitiklis „MultiPlus 12/1200 / 50-16“ yra skirtas pakeisti ankstesnę „MultiPlus Compact“ prietaisų eilutę. Tai yra galingas sinusinių bangų keitiklis, intelektualus akumuliatoriaus įkroviklis su adaptacinio įkrovimo technologija ir greitaeigis kintamosios srovės perdavimo jungiklis kompaktiškame pakete.

Daugiau

1 022,00 €

Šiuo metu prekės neturime

 
Apie prekę

„Victron Energy MultiPlus 12/1200 / 50-16“ aprašymas

Nepertraukiamas kintamos srovės maitinimo blokas (UPS funkcija)
Esant gedimams tinkle arba atjungiant maitinimą nuo generatoriaus ar kranto šaltinio, „Multi“ keitiklis automatiškai įsijungs ir „perims“ prijungtų krovinių galią. Tai atsitinka taip greitai (mažiau nei 20 milisekundžių), kad kompiuteriai ir kita elektroninė įranga ir toliau dirba be trikdžių.

Nuotolinis stebėjimas ir valdymas
Stebėkite ir valdykite „MultiPlus“ įrenginį ir sistemą vietoje (LAN) arba nuotoliniu būdu internetu iš bet kurios pasaulio vietos, naudodami nemokamą VRM programą ir nemokamą internetinį VRM portalą. Prieiga prieinama naudojant telefoną, planšetinį kompiuterį, nešiojamąjį kompiuterį ar asmeninį kompiuterį, veikiantį įvairiose operacinėse sistemose. Naudojant „Color Control GX“ ar „Venus GX“ nėra apribojimų valdymo lygiui: pradedant „MultiPlus“ nustatymu ir baigiant „Geofence“ įrengimu automobilių nuomai.


Įrodytas patikimumas Viso tilto ir toroidinio transformatoriaus topologija įrodė savo patikimumą per daugelį eksploatavimo metų. Inverteris yra apsaugotas nuo trumpojo jungimo ir perkaitimo dėl perkrovos ar aukštos aplinkos temperatūros.

„PowerControl“ - galimybė dirbti su ribota generatoriaus, tinklo ar maitinimo kanalo galia (800 VA / 1200 VA).
Naudodamiesi „Multi Control“ pultu, galite nustatyti didžiausią generatoriaus ar maitinimo kanalo srovę. Tokiu atveju „MultiPlus“ atsižvelgs į kitas kintamosios srovės apkrovas ir akumuliatoriui įkrauti panaudos likusius išteklius, taip apsaugodamas generatorių ar maitinimo kanalą nuo perkrovos.

„PowerAssist“ - generatoriaus ar maitinimo kanalo galios padidinimas (800 VA / 1200 VA).
Kadangi didžiausia galia dažnai reikalinga tik trumpam laikotarpiui, „MultiPlus“ užtikrins nepakankamą generatoriaus ar maitinimo kanalo, naudojančio akumuliatoriaus energiją, galią. Kai apkrova sumažėja, akumuliatoriui įkrauti bus naudojama perteklinė energija.

Didelė pradinė galia
reikalinga pradinėms apkrovoms, kurių pradinis sunaudojimas yra didelis, pavyzdžiui, šviesos diodų keitikliams, halogeninėms lempoms ar elektros prietaisams.

Paieškos režimas
Kai įjungtas paieškos režimas, keitiklio energijos sąnaudos be apkrovos sumažėja maždaug 70%. Šiuo režimu „Multi“, dirbdamas inverterio režimu, išsijungia nesant arba labai mažai apkrovos ir trumpam įsijungia kas 2 sekundes. Jei išėjimo srovė viršija nustatytą lygį, keitiklis ir toliau veiks. Jei ne, keitiklis vėl išsijungs.

Programuojama relė
Pagal numatytuosius nustatymus programuojama relė yra sukonfigūruota veikti kaip aliarmo relė, t. pavojaus signalo ar išankstinio aliarmo atveju relė išsijungs (keitiklis beveik perkaista, įvesties įpūtimas yra beveik didelis, akumuliatoriaus įtampa beveik minimali).

Nuotolinio įkroviklio jungiklis
.

Charakteristikos „Victron Energy MultiPlus 12/1200 / 50-16“

Pagrindinės charakteristikos
Gamintojas Victron energija
Šalis Nyderlandai
Fazių skaičius 1
Inverterio vardinė galia 1000 vatų
Efektyvumas 93 proc.
Apsaugos laipsnis IP21
Aušinimo tipas Aktyvus
Minimali darbinė temperatūra -40 °
Maksimali darbo temperatūra 65 °
Garantinis laikotarpis 5 metai
Inverterio tipas Hibridas
Akumuliatoriaus įtampa 12 v
Kintamos įtampos charakteristikos
Pilna jėga 1200 VA
Nominali įtampa 230 V
Mažiausia darbinė įtampa 187 v
Maksimali darbinė įtampa 265 v
Mažiausias tinklo dažnis 45 Hz
Maksimalus tinklo dažnis 65 Hz
Nominalus tinklo dažnis 50 Hz
Maksimali srovė 16 A
Maksimali trumpalaikė galia 2400 W
matmenys
Aukštis 406 mm
Plotis 250 mm
Gylis 100 mm
Svoris 8,2 kg
 
Atsisiųsti
 
Susisiekime

Iškilo klausimų dėl prekės? Parašykite mums!

Parašyti atsiliepimą

Hibridinis keitiklis „Victron Energy MultiPlus 12/1200 / 50-16“
Hibridinis keitiklis „MultiPlus 12/1200 / 50-16“ yra skirtas pakeisti ankstesnę „MultiPlus Compact“ prietaisų eilutę. Tai yra galingas sinusinių bangų keitiklis, intelektualus akumuliatoriaus įkroviklis su adaptacinio įkrovimo technologija ir greitaeigis kintamosios srovės perdavimo jungiklis kompaktiškame pakete.

Parašyti atsiliepimą

 
Komentarai(0)

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Meniu