Baltijos jūros rytų pakrantės žemėlapis Garmin BlueChart g3

GARMIN

010-C0849-20

Nauja prekė

150,00 €

Sandėlyje, greitas pristatymas

- +

 
Apie prekę

Neprilygstamas pakrančių žemėlapių aprėptis

  • Užtikrina išskirtinę aprėptį, aiškumą ir detales su pakrančių žemėlapiais, kuriuose pateikiami integruoti „Garmin“ ir „Navionics®“ duomenys
  • „Auto Guidance¹“ technologija apskaičiuoja maršrutą naudodama pageidaujamą gylį ir viršutinį atstumą bei pateikia siūlomą kelią
  • Apima gylio diapazono šešėliavimą iki 10 gylio diapazonų, kad galėtumėte akimirksniu pamatyti tikslinį gylį
  • Iki 1 ’kontūro galima tiksliau pavaizduoti dugno struktūrą, kad patobulinti žvejybos žemėlapiai ir navigacija pelkėse, kanaluose ir prieplaukose
  • Patirkite neprilygstamą aprėptį ir puikias detales, kai esate vandenyje, naudodamiesi žemėlapiais, kuriuose pateikiami integruoti „Navionics®“ duomenys, automatinio orientavimo technologija¹ ir dar daugiau.

Automatinio orientavimo technologija

Nesvarbu, ar žvejojate, ar plaukiate kruizu, pasirinkite vietą ir gaukite maršrutą, kuriame saugiu gyliu rodomas bendras kelias ir netoliese esančios kliūtys1.

Gylio diapazono šešėliavimas

Ši funkcija rodo didelės skiriamosios gebos gylio diapazono šešėliavimą iki 10 gylio diapazonų, kad galėtumėte peržiūrėti nurodytą tikslinį gylį.

Išsamūs kontūrai

„BlueChart g3“ žemėlapiuose yra 1 ’kontūrai, kurie suteikia tikslesnį dugno struktūros vaizdavimą, kad būtų patobulinti žvejybos žemėlapiai, o pelkės, kanalai ir uosto planai - išsamiau.

Seklaus vandens šešėlis

Kad būtų lengviau naviguoti, „Shallow Water Shading“ leidžia žemėlapio šešėliavimą vartotojo nustatytame gylyje, kad būtų aiškus seklių vandenų vaizdas.

¹ „Auto Guidance“ skirtas tik planavimo tikslams ir nepakeičia saugios navigacijos praktikos. Automatinis orientavimas nėra įtrauktas į iš anksto įkeltą „BlueChart g3“, skirtą ECHOMAP ™ Plus serijos diagramų planšetėms.

 
Padengimas
Bluechart g3 baltijos jūros rytų pakrantės padengimas

Lenkijos, Rusijos, Lietuvos, Latvijos ir Estijos Baltijos jūros pakrančių aprėptis nuo Riugeno, nuo Vokietijos sienos iki Narva-Jõesuu, EE bei Lenkijos, Baltarusijos ir Baltijos šalių ežerų ir upių. Apimtis apima visą Rygos įlanką, Ščecino, Vyslos ir Kuršskio marias, Talino, Rygos, Gydnijos, Gdansko ir Kaliningrado uostus, Bornholmo, Gotlando, Saremos, Hiiumaa, Oderio, Vyslos, Bugo, Nemano, Emajegi salas ir Dauguvos upės, Peipo, Pihkvos ir Vörtsjäve ežerai, Mozūrijos rajono ežerai, įskaitant Jeziorako ežerą, Łańskie ir Śniardwy ežerus bei Snudy / Strusto, Miastra, Batorino, Lukomshoye ir Selyava ežerus Baltarusijoje.
 
Susisiekime

Iškilo klausimų dėl prekės? Parašykite mums!

Parašyti atsiliepimą

Parašyti atsiliepimą

 
Komentarai(0)

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Meniu