Elektrinis variklis MinnKota TERROVA 80/WR 60" 24 V

2 590,00 € (su PVM)
Pristatoma 7 - 14 darbo dienų
Prekė užsakoma
Kodas:
1358380M
Pridėti į pageidavimų sąrašą.
Prekinis ženklas:
Aprašymas

Minn Kota TERROVA 80/WR 60"

Kodėl Terrova® tokia populiari? O kaip apie daugiau valties valdymo galimybių nei bet kada anksčiau. Pradėkite nuo pažangiausios Minn Kota GPS sistemos, įskaitant Spot-Lock®. Visa tai papildyta reikiamu stumimo jėgų kiekiu, kad galėtumėte susidoroti su bet kokiu vandeniu, ir lengva nuleidimo bei pakėlimo sistema. Dėl to šis darbinis arkliukas yra vienas patikimiausių, pajėgiausių ir labiausiai patikrintų variklių vandenyje.

  • Pažangi GPS velkamoji sistema: patikimiausia žvejybos navigacijos sistema. „Powerdrive“ naudoja GPS, kad valdytų jūsų velkamąjį variklį su neprilygstamomis funkcijomis, leidžiančiomis jums laikytis ant vandens šalia žuvies. Nustatykite „Spot-Locks“, valdykite greitį, vairavimą, įrašykite maršrutus ir dar daugiau. Minn Kota valties padėtį ir valdymą  atlieka automatiškai, o visą kontrolę perimti į savo rankas iš lengvai skaitomo Terrova belaidžio nuotolinio valdymo pulto LCD ekrano.

  • Spot-Lock su Jog funkcija: Spot-Lock jus laikys vietoje su beprecedentiniu GPS tikslumu. Prieinama su iš anksto įdiegta GPS sistema, Spot-Lock suteikia jums galimybę būti tiesiogiai virš bet kokios produktyvios žvejybos vietos, neliečiant savo velkiavimo variklio. Su įmontuotu krypties jutikliu, galite naudoti Jog funkciją, kad savo Spot-Lock vietą perstumtumėte 1.5 m. bet kuria kryptimi. Suaktyvinkite „Spot-Lock“ iš belaidžio nuotolinio valdymo pulto arba „Humminbird“ žuvų ieškiklio.

  • AutoPilot™: automatiškai nukreips jūsų valtį bet kuria pasirinkta kryptimi. Tiesiog nukreipkite velkančio variklio galvutę norima kryptimi, suaktyvinkite „AutoPilot™“ ir jūsų velkamasis variklis automatiškai išlaikys jus ta kryptimi, net per vėją, bangas ir srovę.

  • Paspauskite ir patikrinkite akumuliatoriaus įtampą: paspauskite mygtuką, kad akimirksniu gautumėte „įkrovimo etapo“ rodmenis.
  • Digital Maximizer™: užtikrina iki 5 kartų ilgesnį veikimo laiką vienu akumuliatoriaus įkrovimu. Šie kintamo greičio verlkiavimo varikliai leidžia nustatyti tikslų greitį ir tiekia tik tiek energijos, kiek jums reikia, taip padeda taupyti akumuliatorių visai žvejybos dienai.

  • Weedless Wedge™ 2 sraigtas: su atlenktais, platėjančiais peiliukais, kurie „pleištuoja“ piktžoles, išsaugodami akumuliatoriaus energiją. Weedless Wedge™ 2 yra vienas patikimiausių žvejybos rekvizitų.

  • Nesunaikinamas kompozitinis velenas – garantuotas visam gyvenimui: Jūsų Minn Kota velkamojo variklio šerdis yra nesuardomas kompozitinis velenas. Tai išskirtinis Minn Kota ypatingumas, ir mes garantuojame tai visam gyvenimui.

  • Mobiliųjų programų suderinamumas: Valdykite Terrova tiesiai iš savo Apple® arba Android™ įrenginio naudodami mūsų mobiliąją programėlę. Greitai valdysite greitį, vairavimą, „Spot-Lock“ ir „AutoPilot“ bei galimybę atnaujinti programinę įrangą.

  • Elektrinis pėdos pedalas: žemo profilio dizainas siūlo dvi vairavimo parinktis: kulno / piršto pedalą ir kairįjį / dešinįjį vairo mygtukus. Apima „Spot-Lock“ aktyvavimą, sukamąjį greičio valdymo ratuką, momentinį / nuolatinį įjungimo jungiklį, „AutoPilot“ įjungimo / išjungimo jungiklį ir 18 colių laidą su vandeniui atspariu jungties kištuku.
  • Kas įeina į komplektą: Terrova 80 lb. 60" variklis su One-Boat Network, belaidis nuotolinio valdymo pultas, dirželis, krypties jutiklis, laido pedalas, MKP-33 sraigtas ir tvirtinimo įranga.

PlačiauRodyti mažiau
Prekė detaliau
1358380M

Charakteristikos

Ašies ilgis
60"
Įtampa
24V
Galingumas
80 lbs
Apžvalgos
Komentarų nėra
Jums taip pat gali patikti

Nustatymai

Dalintis

Meniu

Norėdami naudoti pageidavimų sąrašus, registruokitės.

Prisijungti