ePropulsion SPIRIT 1.0 EVO elektrinis variklis

ePropulsion

Nauja prekė

Elektrinis variklis ePropulsion SPIRIT 1.0 EVO   - Tai Spirit variklis, kurį galima naudoti nuotoliniu būdu arba rankiniu būdu. Variklis turi hidrogeneracijos patirtį, todėl praktiškai buriuotojams.

Daugiau

2 299,00 €

Užsakoma, pristatymas per 5-7 d.d.

- +

 
Apie prekę

„ePropulsion Spirit Plus“ ir „ePropulsion“ „Evo varikliams“ gamintojo papildoma vienerių metų garantija (2+1) nemokamai, jums tereikia po variklio pirkimo mėnesio laikotarpio užpildymo registracijos internete internete: https: //www.epropulsion.com/product-registration/

Varikliai komplektuojami skirtingo sijono ilgio kojomis (velenu):

S - 625mm rekomenduojamas, kai tranco aukštis yra 400mm - 500mm

L - 750 mm rekomenduojamas, kai tranco aukštis yra virš 500 mm

„ePropulsion Spirit 1.0 EVO“  - tai klasikinis dizaino pakabinamas valties variklis, valdomas vairalazde arba nuotoliniu būdu ir turintis ant viršaus pritvirtintas specialus akumuliatorius. Greičio valdymas (pirmyn / atgal) yra bepakopis, ty norimą plaukimo greitį galima nustatyti labai tiksliai. Priplaukiant prie seklumos var galima atversti / iškelti iš vandens, kaip ir visus tokio tipo variklius. Yra variklio „atrakinimo“ funkcija, kad jis atsimušęs į kliūtį pasikeltų ir tuo norėtų gauti mažesnį didesnį sugadinimą (tokiame režime negalėtų plaukti atbuline eiga, todėl reikia var grąžinti užfiksuoti). 
Variklio bendras svoris 20 kg (8,7 kg akumuliatorius - 11,3 kg variklis).

Spirit 1.0 Evo turi kompiuterį, kuris pateikia informaciją apie naudojamą galią konkrečiu plaukimo momentu, pagal tai - likusį plaukimo laiką esamu režimu, rodo akumuliatoriaus parametrus. Visa informacija matoma skystųjų kristalų ekrane, esančiame ant valdymo rankenos. Kompiuterio pagalba taip pat galima atlikti tam tikrus variklio programavimus, pvz. sumažinti galingumą.

 Pats galios perdavimo variklis yra povandeninėje dalyje, kur gauna reikiamą aušinimą ir turi tiesioginį perdavimą, t.y. sraigtas pritvirtintas ant inkaro ašies be reduktoriaus. Nėra besitrinančių dalių (šepetėlių),  inkaras pagamintas iš neodimio (neodymium) magnetų, naudojami specialūs, aukštos kokybės guoliai. Kompiuterinių skaičiavimų ir bandymų salygomis sukurtas sraigtas pagamintas iš specialaus kompozito ir yra labai tvirtas. Visa tai užtikrina didelį variklio efektyvumą, ilgą resursą (bandymų metu variklis dirbo 2000 valandų ir būtų dirbęs dar), tylų darbą (iki 55 db), nedidelius gabaritus bei mažą svorį. Pats elektros variklis, „jėgainė“, yra apie 20 proc. mažesnė už tiesioginį savo konkurentą.
Variklio atsparumo klasė IP67 (apsauga nuo dulkių ir atsparus trumpam panardinimui į vandenį), o jei pati baterija įkristų į vandenį – yra neskęstanti ir plūduriuos, kol ją išgelbėsite.

Spirit 1.0 Plus/Evo akumuliatorius

Variklis komplektuojams su 1276 Wh ličio polimerų (LiPo) akumuliatoriumi (išmatavimai 416mm x 275mm x 202mm), kuris kontroliuojamas elektroninio valdymo bloko ir yra saugus eksploatuoti (turi visas reikiamas apsaugas nuo per didelės iškrovos, įkrovos ar gedimo), taip pat išmanus bei save tausojantis - nenaudojamas „užmiega“, susimažinęs įkrovą iki optimalaus saugojimo lygio. Gamintojas deklaruoja, kad įprastai eksploatuojamas akumuliatorius per 800 ciklų (įkrauti / iškrauti) laikotarpį praras apie 20 proc. talpos. Kas yra 800 ciklų – tai 17 metų plaukioti (žvejoti) vieną kartą per savaitę visus metus, vasarą ir žiemą.
Pilnai iškrautas akumuliatorius (praktika rodo, kad tai būna ne taip dažnai) įkraunamas per 7 valandas, kompaktiškas 4A galios įkroviklis yra komplekte prie variklio. Akumuliatorių galite įkrauti namuose ant stalo, taip pat, kaip kraunate nešiojamą kompiuterį.  
Spirit 1.0 Plus į rinką atėjo 2020 metais ir pakeitė ankstesnį modelį, jis 25 proc. plaukia ilgiau ir toliau. Akumuliatoriaus talpa padidėjo nuo 1017 Wh iki 1276 Wh, naudojamas voltažas nuo 40,7 iki 45,6 V, pagrindinė plastikinė kabelio jungtis pakeista į metalinę. 

Kitos Epropulsion Spirit 1.0 Evo savybės:

Rinkoje nėra analogiško tokio tipo variklio, kuris turėtų geresnes baterijos ir nuplaukiamo atstumo charakteristikas;
Gera ergonomika – dėl pakeliamos / nuleidžiamos valdymo rankena variklis tampa mažų gabaritų transportavimui, lengvai įstatoma ir prijungiama baterija viena jungtimi.

 

Greitis

(km/h)

Veikimo

laikas (val)

Atstumas

(km)

Lėtai 5.2 10 52
Pusė galios 7.1 2:30 27
Pilna galia 9 1:15
11.25

*Veikimo laikas apskaičiuotas bandant su 3 metrų ilgio pripučiama valtim. Atsižvelgiant į oro salygas, valties apkrovą, skaičiai gali skirtis.

Įtampa  - nominali 48V
Galia  - Ag / kW 3 Ag / 1 kW
Variklio tipas -Bešepetėlinis, priežiūros nereikalaujantis, tiesioginio perdavimo
Akumuliatoriaus talpa - 1276Wh
Akumuliatoriaus svoris - 8,7kg
Įtampa Min / Max 39V / 60V
Maksimalios apsukos - 1200aps/min
Pavaros - 0-100% į abi puses
Baterijos lygio indikatorius - Yra, skaitmeninis
Taupymo funkcija (Maksimalizatorius) - Yra
Ištraukiama rankena - Ne
Lankstoma rankena - Taip
Gamintojas - EPROPULSION
Garantija -24 mėn.
Bendras svoris (S koja), - 19 kg
Bendras svoris (L koja), - 19,3 kg

Suderinama su saulės baterijomis

„Spirit“ baterija yra suderinama su saulės baterijomis. 
4C6A8347 的 副本 .jpg

Paprastas baterijos keitimas

DOS_7644 的 副本 .jpg

F0CD5F99-3C31-4B95-AC70-408491E02446.jpg

Stebėtinai lengvas nešiotis

DOS_7590 的 副本 .jpg
 
Susisiekime

Iškilo klausimų dėl prekės? Parašykite mums!

Parašyti atsiliepimą

ePropulsion SPIRIT 1.0 EVO elektrinis variklis

Elektrinis variklis ePropulsion SPIRIT 1.0 EVO   - Tai Spirit variklis, kurį galima naudoti nuotoliniu būdu arba rankiniu būdu. Variklis turi hidrogeneracijos patirtį, todėl praktiškai buriuotojams.

Parašyti atsiliepimą

 
Komentarai(0)

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Meniu