Batai Becada

Nauja prekė

145,00 €

1 Prekė
Įspėjimas: paskutinė prekė sandelyje!

- +

Pridėti palyginimui

 
Plačiau

Batai pagaminti iš aukščiausios kokybės odos. Naudojama GORE-TEX membrana leis laisvai kvėpuoti Jūsų kojai ir apsaugos nuo išorinės drėgmės, o VIBRAM padas užtikrins puikų sukibimą su bet kokiu paviršiumi. Aukštas bato aulas apsaugos Jūsų koją nuo įvairių pažeidimų. Batai turi pakeliama GORE-TEX apsugą nuo vandens (įpatingai patogus einant per aukštą, šlapią žolę) Patogūs, lengvi ir patikimi batai medžiotojui ir ne tik.

Vibram padas:
Slydimui atsparus padas. Sukurti alpinizmui, visi VIBRAM padai užtikrina maksimalią sukibimo jėgą su bet kokiu paviršiumi, yra itin atsparūs trinčiai bei temperatūrų pokyčiams. Dėl šių savybių VIBRAM padą naudoja daugiau kaip 1000 avalynės gamintojų, kuriančių avalynę medžiotojams, keliautojams, alpinistams, gelbėtojams ir kariškiams.

GORE-TEX membrana:
Drėgmės ir vėjo nepraleidžianti, „kvėpuojanti“ membraninė medžiaga. Membrana sudaryta iš smulkių porų, kurių kiekviena yra maždaug 20000 kartų mažesnė už mažiausią vandens lašą, tačiau apie 700 didesnė už vandens garų dalelę. Dėl šios savybės GORE-TEX plačiai naudojamas drabužiams ir avalynei gaminti, kadangi neleidžia susidaryti prakaito kondensatui iš vidaus, tuo pat metu patikimai apsaugodamas nuo išorinės drėgmės. Paprastai GORE-TEX susideda iš trijų sluoksnių: išorinio, trinčiai atsparaus sluoksnio, saugančio membraną nuo dėvėjimosi, kvėpuojančios membranos ir vidinio sluoksnio, saugančio membraną nuo užteršimo.

Parašykite apžvalgą

Batai Becada

Parašykite apžvalgą

 
Komentarai(0)

Šiuo metu jokių apžvalgų nėra.

12 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Palyginti 0

No products

To be determined Shipping
0,00 € Total

Check out