Wildschwein-STOPP raudona, 500 ml

HAGOPUR

187061

Nauja prekė

  • nepaprastai efektyvus
  • Maždaug 80% sumažinta žala
  • paprasta programa
  • viena skardinė suteikia maždaug 250 purškalų

Daugiau

19,00 €

Šiuo metu prekės neturime

Sblizingas.lt - naujasdizainas.com
 
Apie prekę

Veiksminga apsauga nuo šernų pažeidimų. Šernų stotelė yra kombinuotas produktas, kuris pasiekia optimalų efektą tuo pačiu metu generuodamas kvapų, triukšmo, judėjimo ir šviesos atspindėjimo komponentus. Purkškite reguliariai! Purškiama skardinė, 500 ml.

Taikymas / veikimo būdas

Naudojant purškimo vožtuvą, ant specialių aliuminio juostelių ant veltinio sandėlių purškiamas šernų sustojimas. Šios aliuminio juostos užtikrina judėjimą, nuolatinį triukšmą ir šviesos atspindėjimą net esant lengvam vėjeliui. Šių komponentų derinys kartu su kvapu, sklindančiu iš veltinio sandėlių, užtikrina unikalią „Wild Boar Stop“ sėkmę. Įtrauktas biologinis kryžminis agentas leidžia kvapui „išgaruoti“ labai palaipsniui. Atstumas tarp juostų turėtų būti maždaug 8-15 m.
Kad išvengtumėte bet kokio galimo pripratimo, rekomenduojame naudoti „Wild Boar Stop Red“ pakaitomis su „Wild Boar Stop Blue“.
Priklausomai nuo oro, kvapas prilips prie kvapų rezervuarų maždaug 2–4 savaites, todėl turėtų būti reguliariai atnaujinamas. Šernų sustojimas + triukšmas ir judėjimas per aliuminio juostas = veiksminga apsauga nuo šernų pažeidimų!


degišauktukas
Biocidinius produktus naudokite atsargiai. Prieš naudodami visada perskaitykite etiketę ir informaciją apie gaminį. Ypač degus aerozolis. Konteineris yra spaudžiamas. Venkite kontakto su oda ir akimis. Laikykite gaminį vaikams nepasiekiamoje vietoje. Išmeskite turinį / talpyklą perdirbti. Sudėtyje yra: PMDRBO didelis cis- ir trans-p-metan-3,8-diolio mišinys, geraniolis

 
Susisiekime

Iškilo klausimų dėl prekės? Parašykite mums!

Parašyti atsiliepimą

Wildschwein-STOPP raudona, 500 ml
  • nepaprastai efektyvus
  • Maždaug 80% sumažinta žala
  • paprasta programa
  • viena skardinė suteikia maždaug 250 purškalų

Parašyti atsiliepimą

 
Komentarai(0)

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Klientai kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Meniu