Astro 320/T 5 Bundle

GARMIN

Nauja prekė

  • Šunų įrenginiai „T 5“ arba „T 5 mini“ su viršuje sumontuotais itin jautriais GPS / GLONASS imtuvais ir siųstuvais, turinčiais lanksčias pinto plieno antenas
  • Dera su „TT™ 15“ ir „TT 15 mini“ šunų įrenginiais bei antkakliais (tik sekti)
  • Pažangus padėties vaizdavimas naudojant papildomas „BirdsEye“ palydovinius vaizdus bei topografinius žemėlapius

 

Daugiau

779,00 €

Šiuo metu prekės neturime

 
Apie prekę

Nebegaminamas - atnaujintas modelis Alpha 50

„Astro 320“

Šunų padėties stebėjimą „Astro 320“ kilsteli į aukštesnį lygį. Pasirinkę šią sistemą galėsite keliais rankiniais įrenginiais stebėti iki 10 šunų vienu metu. Ji dera su „T 5“ ir „T 5 mini“ antkakliais (parduodami atskirai). Be to, turėdami jautrų „Garmin“ GPS / GLONASS imtuvą, išplėstines žemėlapių vaizdavimo galimybes, suderinamumą su „BirdsEye“ palydoviniais vaizdais ir 3 ašių elektroninį kompasą po medžioklės lengvai rasite kelią link visureigio ar stovyklos. Visa tai aiškiai matysite dideliame ir aiškių spalvų 2,6 colio (6,6 cm) ekrane, kuris tinka naudoti ir ryškiai šviečiant saulei.

Matykite kiekvieną šunų judesį

Rankinis „Astro“ įrenginys ir „T 5“ (arba „T 5 mini“) antkakliai turi itin jautrius GPS imtuvus bei siųstuvus. Ir „T 5“, ir „T 5 mini“ GPS antenos yra viršuje. Šie antkakliai suprojektuoti taip, kad lanksčios radijo antenos iš pinto plieno visada būtų nukreiptos aukštyn ir garantuotų geriausią įmanomą priimamų signalų kokybę – net tada, kai šuo yra miško tankmėje arba griovoje. Be to, šie antkakliai, kaip ir jūsų šunys, yra tvirti ir atsparūs vandeniui (iki 10 m gylio).

Sistema „Astro“ vienu metu gali sekti iki 10 šunų, esančių iki 14 km („T 5“) arba 6,5 km („T 5 mini“) atstumu. Faktinis veikimo atstumas priklauso nuo vietovės reljefo. Ši sistema signalus perduoda tiesia linija, todėl didžiausias veikimo atstumas išgaunamas lygioje ir atviroje vietovėje.

Antkakliai „T 5“ ir „T 5 mini“ informaciją apie šunų padėtį į „Astro 320“ perduoda kas 5 sekundes. Žemėlapyje, kuris rodomas ryškių spalvų ekrane, matysite ne tik šuns dabartinę vietą, bet ir jo įveiktą kelią. Įjungus funkciją „Dog Tracker“ (šuns paieška) suaktyvinamas kompasas, rodantis kryptį link šuns.

Jei įtaisais „T 5“ ar „T 5 mini“ vienu metu sekate kelis šunis, žemėlapio puslapyje galite matyti tikslią kiekvieno iš šunų padėtį arba rinktis automatinį mastelio keitimą, kad ekrane matytumėte visus šunis iškart. Jeigu mastelį pasirinkote rankiniu būdu ir yra šunų, kurių tuometinė padėtis į ekraną netelpa, nuoroda į tą padėtį gali būti pateikiama ties ekrano kraštu. Kiekvieno šuns kelio rodymo ekrane trukmę galite pasirinkti. Jei norite, galite jį ir išjungti apskritai.

Specialios funkcijos, suteikiančios užtikrintumo

Jei akumuliatoriaus įkrova nukrenta žemiau 25 procentų, įjungiamas specialus gelbėjimo režimas, kuriuo informacijos atnaujinimo dažnis sumažinamas, kad turėtumėte daugiau laiko pasiklydusio ar įstrigusio šuns paieškoms. Dėl pagerintų energijos sąnaudų akumuliatorius, priklausomai nuo pasirinkto informacijos atnaujinimo dažnio, gali veikti nuo 16 valandų („T 5“ / „TT 15 mini“) iki 40 valandų („T 5“ / „TT 15“). Kai įjungtas gelbėjimo režimas, akumuliatoriaus energijos pakanka nuo 24 iki 44 valandų (tai priklauso nuo pasirinkto šuns įrenginio). Be to, yra funkcija „Collar Lock“, kuria galite nustatyti 4 skaitmenų PIN kodą, neleidžiantį kitiems matyti jūsų šuns koordinačių. Ši funkcija praverčia tikrinant dresūrą lauke, kai norima užtikrinti, jog šuniui pasiklydus „Astro“ bus naudojamas tik kaip paieškos įrankis.

Lengvas atnaujinimas

Dabar įsigyti tai, ko jums reikia medžioklei, yra paprasčiau. Galite įsigyti visą „Astro“ rinkinį, į kurį įeitų tiek „T 5“ bei „T 5 mini“ įtaisų su antkakliais, kiek jų reikia jums. Be to, jūsų „Astro 320“ derės su visais „T 5“ ir „T 5 mini“ šunų įtaisais.

Papildomos žemėlapių funkcijos

„Astro 320“ turi lizdą „microSD™“ kortelei, todėl į šį įrenginį galite įkelti tikslius topografinius žemėlapius su reljefo kontūrais, arba miesto navigacijos žemėlapius, rodančius kiekvieną reikiamą posūkį. „Astro 320“ taip pat palaiko palydovinius „BirdsEye“ vaizdus (juos reikia prenumeruoti), kuriuos galite atsisiųsti į savo įrenginį ir naudoti kartu su žemėlapiais. Žemėlapiuose vaizduojami artimiausi geografiniai objektai, pranešama, kad, pavyzdžiui, šuo kirto upelį arba artėja prie pavojingo kelio.

„Astro 320“ taip pat dera su „Garmin Custom Maps“ – nemokama programine įranga, kuria popieriniai žemėlapiai paverčiami elektroniniais, tinkamais atsisiųsti į jūsų įrenginį.

Skaičiuokite laimikius

Kai pulkelį aptinkate, galite pažymėti tikslią jo vietą naudodamiesi „Astro“ funkcija „Covey Counter™“. Ji įrašoma kaip specialus orientyras, nurodantis tikslią geografinę padėtį, paros metą ir aukštį virš jūros lygio, išbaidytų ir sumedžiotų paukščių kiekį. Naudodamiesi „Astro“ galite išsaugoti ir kitus specialius orientyrus, pvz., „visureigis“ arba „stovykla“, kad kiekvienos medžioklės metu šias vietas greitai ir paprastai atrastumėte. Be jų, „Astro“ turi ir specialias piktogramas šėrykloms, bokšteliams bei kitoms medžiojant aktualioms vietoms.

Planuokite kitą savo kelionę

Užtikrintai imtis kito nuotykio galėsite naudodamiesi „BaseCamp™“. Tai – programinė įranga, suteikianti galimybę peržiūrėti bei tvarkyti žemėlapius, orientyrus, maršrutus bei sekimo duomenis. Naudodamiesi šia nemokama maršruto planavimo įranga net galėsite kurti nuotykių aprašus („Garmin Adventure“), kuriais galėsite pasidalyti su draugais, šeimos nariais ar bendrakeleiviais. Kompiuterio ekrane „BaseCamp“ rodo dvimačius arba trimačius topografinių žemėlapių duomenis, taip pat – kontūrų linijas bei aukštėjimo profilius. Be to, jei esate užsiprenumeravę „BirdsEye“ palydovinius vaizdus, ši programa gali į jūsų įrenginį perkelti neribotą kiekį palydovinių vaizdų.

Dalykitės be laidų

Prie šio įrenginio galima belaidžiu ryšiu prijungti įvairius „Garmin“ prietaisus, tokius kaip VIRB™ veiksmo kameros bei ANT+® jutikliai (įskaitant pulsometrus bei dviračio pedalų jutiklius). „Astro 320“ taip pat gali palaikyti ryšį su jūsų kolegų įrenginiais, turinčiais ANT+ sąsają, tokiais kaip „Oregon®“, „Montana®“ arba „GPSMAP® 64“.

Paverskite kompiuterį šunų sekimo bazine stotimi

Jei „BaseStation“ įsirašysite į nešiojamąjį kompiuterį, jis galės tapti jūsų lauko kontrolės centru, kuriame galėsite stebėti iškart daug šunų („TT 5“ arba „T 5“ šunų įtaisai). Realaus laiko GPS informaciją galėsite matyti didesniame kompiuterio ekrane, kuris ypač gerai tinka atliekant šunų paieškos bei gelbėjimo užduotis. Be to, sistema priima ne tik GPS, bet ir GLONASS signalus, tad sekimo funkcijos veiks užtikrintai ir dar efektyviau – net ten, kur internetas bei mobilusis ryšys negalimi.

„Astro DC 50“ šuns įtaisas

¹„DC 50“ dera tik su rankiniu įrenginiu „Astro 320“ (reikia atnaujinti programinę įrangą). Su „Astro 220“ arba „Alpha®“ rankiniais įrenginiais šis įtaisas neveikia.

Kadangi įvairiose valstybėse taisyklės yra skirtingos, šią „Astro“ versiją leidžiama naudoti tik Europoje. Kanados vyriausybė šiuo metu draudžia parduoti ir neturint licencijos naudoti šunų sekimo sistemą „Garmin Astro“. 2009 m. liepą agentūra „Industry Canada“ pranešė, kad MURS („Multi-Use Radio Service“) radijo dažnį, kuriuo veikia sistema „Astro“, bus leista naudoti po 5 metų pereinamojo laikotarpio. Tačiau 2014 m. „Industry Canada“ savo poziciją pakeitė, nurodžiusi, jog „Departamentas nemano, kad yra pagrindo leisti naudoti MURS įrenginius Kanadoje, todėl nusprendė leidimą juos naudoti atidėti, kol Kanados MURS interesų grupės ir (arba) suinteresuoti asmenys nepagrįs poreikio aiškiau.“ Bendrovė „Garmin“ tebėra suinteresuota pasiūlyti „Astro“ Kanados rinkai ir ryšium su tuo kreipsis į „Industry Canada“. Potencialiems šios sistemos pirkėjams Kanadoje taip pat patariama kreiptis į jų vietovės „Industry Canada“ biurą bei išreikšti norą leisti šį produktą naudoti šioje valstybėje.

 
Susisiekime

Iškilo klausimų dėl prekės? Parašykite mums!

Parašyti atsiliepimą

Astro 320/T 5 Bundle
  • Šunų įrenginiai „T 5“ arba „T 5 mini“ su viršuje sumontuotais itin jautriais GPS / GLONASS imtuvais ir siųstuvais, turinčiais lanksčias pinto plieno antenas
  • Dera su „TT™ 15“ ir „TT 15 mini“ šunų įrenginiais bei antkakliais (tik sekti)
  • Pažangus padėties vaizdavimas naudojant papildomas „BirdsEye“ palydovinius vaizdus bei topografinius žemėlapius

 

Parašyti atsiliepimą

 
Komentarai(0)

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Neseniai peržiūrėta

Meniu