BarkLimiter

GARMIN

Nauja prekė

  • Mažiau klaidingų korekcijų
  • Veikia vos išėmus iš pakuotės
  • Matuoja sulojimų kiekį
  • Tinka visų veislių šunims, bet kokio storio kailiui
  • Maitinamas iš keičiamos CR2 baterijos

Daugiau

79,00 €

Užsakoma, pristatymas per 5-7 d.d.

- +

 
Apie prekę

Antkaklis „BarkLimiter“, į kurį integruota pasitvirtinusi šunų dresavimo technologija „Tri-Tronics®“, yra pirmasis pasaulyje visiškai intuityvus lojimo korekcijos prietaisas. Lojimą jis identifikuoja akcelerometru, kuris suteikia galimybę atskirti lojimą nuo kitų gyvūno skleidžiamų garsų.

Šis įrenginys kompaktiškas ir lengvas, jame naudojama CR2 tipo baterija, kurią gali pakeisti naudotojas (vienos baterijos energijos užtenka iki 10 mėnesių). Net su integruotais nerūdijančio plieno kontaktais (dėl kurių tinka visoms šunų veislėms ir bet kokiam kailio storiui) „BarkLimiter“ yra vienas iš kompaktiškiausių šio tipo įrenginių rinkoje. Naudoti jį galima vos išpakavus: nieko nustatinėti nereikia.

Lojimo diferencijavimo technologija

Intensyvumas didinamas automatiškai: pradedama nuo žemiausio korekcijos lygio ir galiausiai didinama iki tokio, kuris sustabdo lojimą. Toliau šio slenksčio intensyvumas nedidinamas.

Lojimo signalus „BarkLimiter“ aptinka tik pagal šuns gerklės virpesius. Dėl to iš esmės nebelieka klaidingų korekcijų dėl to, kad šuo kasosi ar liečia kokius nors paviršius, arba dėl kitokio triukšmo (pavyzdžiui, kai šunidėje loja kiti šunys). Be to, „BarkLimiter“ yra sukurtas taip, kad atpažintų lojimo kokybinius skirtumus. Jis koreguoja įkyrų lojimą, tačiau suteikia šuniui galimybę parodyti, jog jis sužeistas, arba loti siekiant apsaugoti jūsų namus nuo įsibrovėlio – tokiais atvejais prietaisas nesuaktyvinamas.

Intensyvumo automatinio didinimo technologija

Intensyvumo automatinio didinimo funkcija prietaise „BarkLimiter“ būna įjungta vos išpakavus. Intensyvumas didinamas automatiškai: pradedama nuo žemiausio korekcijos lygio ir galiausiai didinama iki tokio, kuris sustabdo lojimą. Toliau šio slenksčio intensyvumas nedidinamas. Taip įkyraus lojimo problema išsprendžiama iškart.

Be to, perjungti automatines ar rankines nuostatas galite patys. Integruota funkcija „Bark Odometer™“ padeda nustatyti rankinio korekcijos lygio efektyvumą: ji skaičiuoja, kiek kartų šuo sulojo, kol jūsų nebuvo.

Vibracijos nuostata

Naudodami „BarkLimiter“ galite rinktis ir lojimo korekciją naudojant vibraciją, o ne elektrinį stimuliavimą.

Pakaitiniai antkakliai

Pritaikyti „BarkLimiter“ savo poreikiams galite rinkdamiesi 3/4“ poliuretanu dengtus papildomus antkaklius, arba 3/4“ austinius „Lupine“ antkaklius (jie parduodami atskirai).

Parašyti atsiliepimą

BarkLimiter
  • Mažiau klaidingų korekcijų
  • Veikia vos išėmus iš pakuotės
  • Matuoja sulojimų kiekį
  • Tinka visų veislių šunims, bet kokio storio kailiui
  • Maitinamas iš keičiamos CR2 baterijos

Parašyti atsiliepimą

 
Komentarai(0)

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Neseniai peržiūrėta

Meniu