Pulsar Helion 2 XP50

Pulsar

PUL-77402

Nauja prekė

3 150,00 €

Sandėlyje, greitas pristatymas
Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

- +

 
Apie prekę

 Labai jautrus šiluminio vaizdo jutiklis

Pažangus šiluminis vaizdo jutiklis su NETD 40mK užtikrina nepriekaištingai detalių atpažinimą net sudėtingiausiomis oro sąlygomis, tokioms kaip lietus ir rūkas. Kontrastingas, aukštos skyros vaizdas išryškina net mažus temperatūros skirtumus, net kai terminis kontrastas yra žemas.

 Aukšta vaizdo raiška

Ryškus, kontrastingas šiluminis vaizdas leidžia lengvai atpažinti gyvūnus, jų galūnes, o taip įžiūrėti net pačias smulkiausias detales, tokias kaip šakos, lapai, žolė ir reljefo nelygumai.

 Keičiamas didinimas

Termovizoriuose „Helion“ įdiegtas keičiamas didinimas iki 8 kartų, priklausomai nuo modelio; didinimas keičiamas kas 2x žingsnius, kad būtų galima fiksuoti optimalų vaizdą tam tikromis stebėjimo sąlygomis.

 Didelis aptikimo atstumas iki 1800 m

Galingas objektyvas ir profesionalios kokybės vaizdo jutiklis su NETD 40 mK technologija suteikia išskirtines aptikimo galimybes. Standartinį 1,8 m aukščio objektą galima aptikti net per 1800 m atstumą visiškoje tamsoje.

 Vaizdo įrašymo funkcija

Termovizoriai „Helion“ turi vaizdo įrašymo funkciją, kuria galima įrašyti stebėjimo metu nufotografuotus ir nufilmuotus didelės raiškos vaizdus. Nuotraukos ir vaizdo įrašai iš vidinės atmintinės gali būti lengvai perkelti į stacionarųjį ar nešiojamąjį kompiuterį laidiniu arba belaidžiu Wi-Fi ryšiu.

 16 Gb vidinė atmintis

16 GB vidinė atmintis užtikrina pakankamai vietos saugoti įdomiausias nuotraukas ir vaizdo medžiagą. Įrašytus failus vėliau galima atsisiųsti ir į stacionarų kompiuterį ar išmanųjį telefoną.

 IPX7 atsparumas vandeniui

IPX7 atsparumas vandeniui, skirtas apsaugoti nuo gausaus lietaus, sniego ar kitų kritulių. Įrenginys suprojektuotas nepriekaištingai veikti net ir po 30 minučių panardinimo į vandenį 1 m gylyje.

 Įsijungia akimirksniu

Dėl naujos revoliucinės elektronikos technologijos įrenginį galima įjungti bemaž akimirksniu. Dėl greito įjungimo taupoma energija ir prailgėja veikimo laikas.

 Spalvotas AMOLED ekranas

Naujasis ekranas perteikia ryškų, kontrastingą ir aiškių spalvų regėjimo lauko vaizdą. AMOLED technologija užtikrina nepriekaištingą, sklandų, aukštos skiriamosios gebos vaizdą ir energijos taupymą.

 Režimas „Nuotrauka nuotraukoje“

„Nuotrauka nuotraukoje“ režimu galima stebėti padidintą vaizdą, matomą 10% viso regėjimo lauko viduryje. Tai garantuoja tikslesnį šūvio vietos nustatymą.

 „Pulsar“ patentuotą „Image Boost“ technologiją sudaro programinės įrangos algoritmai,

skirti padidinti vaizdų aiškumą ir bendras vaizdo detales. „Image Boost“ suteikia ryškesnį, išsamesnį matymo lauką ir pagerina objektų identifikavimo galimybes.

 Suderinamas su mobiliuoju telefonu, su nuotolinio valdymo pulteliu ir galimybe tiesiogiai transliuoti internetu

Tai Helion privalumas, kuris Wi-Fi pagalba leidžia sujungti įrenginį su „Android“ ir „iOS“ operacines sistemas palaikančiais mobiliaisiais įrenginiais (išmaniuoju telefonu arba planšetiniu kompiuteriu) naudojant nemokamą programėlę „Stream Vision“. Ši programėlė leidžia nuotoliniu būdu valdyti įrenginį naudojant išmanųjį telefoną, filmuoti realiuoju laiku, taip pat transliuoti prietaiso užfiksuotus vaizdus „YouTube“.

 Maitinimo sistema B-Pack

Termovizoriai „Helion“ turi naujausią autonominio maitinimo sistemą B-Pack, kurią sudaro išimamas greitai įkraunamas 6.4 Аh talpos akumuliatorius IPS7, užtikrinantis 10 valandų termovizoriaus veikimą maksimaliu režimu. Galima naudoti ir didesnės talpos akumuliatorių (IPS14).

 Stadiometrinis tolimatis

Termovizorius „Helion“ turi stadiometrinį tolimatį – dinamišką nuotolio skalę, leidžiančią pakankamai tiksliai nustatyti atstumą iki stebimų objektų, kurių aukštis yra žinomas (elnio – 1,7 m; šerno – 0,7 m; kiškio – 0,3 m).

 Aukštas vaizdo atnaujinimo dažnis

Dėl aukšto 50 Hz vaizdo atnaujinimo dažnio itin patogu naudotis termovizoriumi dinamiškai kintančiomis sąlygomis (greitai judant stebėtojui ar stebimam objektui).

 Platus naudojimo temperatūrų diapazonas

Termovizoriai „Helion“ puikiai tinka naudoti žemoje temperatūroje (-25 °C), nes prietaisai turi šalčiui atsparų ekraną AMOLED (vaizdas išlieka toks pat kaip ir esant teigiamai aplinkos temperatūrai).

 Patogi naudotojo sąsaja

Termovizorius „Helion“ sukonstruotas taip, kad juo būtų patogu naudotis. Atsižvelgus į naudotojų pastabas sukurta pati patogiausia sąsaja. Intuityviai suvokiami raidiniai ir skaitiniai ženklai bei piktogramos pateikiamos ekrano apačioje. Informacija apie prietaiso valdymą ir darbą su pagrindiniu meniu rodoma kontrastiniame gradientiniame fone ekrano šonuose, todėl ženklai ir nustatymai gerai matomi ir netrukdo stebėti objektą.

 Išorinis maitinimas

Termovizorių „Helion“ galima krauti naudojantis išoriniu šaltiniu, tokiu kaip išorinė baterija (Powerbank), kuri greitai ir lengvai prijungiama per mikroUSB jungtį. Ilgai naudojant prietaisą žemos temperatūros sąlygomis išorinį maitinimo šaltinį galima laikyti šiltai (po drabužiais), kad per greitai neišsikrautų.

 Naujinama programinė įranga

Programėlė „Stream Vision App“, suderinama su „iOS“ ir „Android“ operacinėmis sistemomis, užtikrina naujausią „Helion“ papildomų naujinių programinės įrangos versiją.

 Spalvų paletės

Termovizoriai „Helion“ suteikia galimybę pasirinkti vieną iš 8 spalvų palečių stebimo objekto šilumos atvaizdavimui ne tik naudotojų mėgiamu monochrominiu „karštu baltu“ bei „karštu juodu“ režimu, bet ir spalvotu režimu, išskiriančiu karščiausias ir šalčiausias sritis atskiromis spalvomis. Pereiti nuo spalvų paletės prie numatytojo „karšto balto“ vaizdavimo galima greitai ir lengvai bet kuriuo metu.

 
Žymos
 
Atsisiųsti

Pulsar Helion instrukcija

Pulsar Helion instrukcija lietuvių kalba

Atsisiųsti (1.36M)
 
Techninės charakteristikos

Pagrindinis

Jutiklis 640x480 @ 17 µm (NETD <40 mK)
Objektyvas F50/1.2 (interchangeable)
Didinimas, x 2.5 - 20 (x8 zoom)
Regėjimo laukas (HxV), laipsniai / [email protected] 12.4x9.3 / 21.8x16.3
Aptikimo diapazonas, m 1800

Jutiklis

Tipas neaušinamas
Skyra, pikseliai 640x480
Pikselių žingsnis, µm 17
Kadrų dažnis, Hz 50

Optika

Objektyvas F50/1.2 (interchangeable)
Didinimas, x 2.5 - 20
Regėjimo laukas (HxV), laipsniai / [email protected] 12.4x9.3 / 21.8x16.3
Akies reljefas, mm 15

Ekranas

Tipas AMOLED
Skyra, pikseliai 640x480

Diapozono Efektyvumas

Aptikimo diapozonas, m 1800

Vaizdo Įrašymo Įrenginys

Vaizdo Įrašo / Nuotraukos Skiriamoji Geba, pikselis 640x480
Vaizdo / Nuotraukos Formatas .avi / .jpg
Integruota Atmintis, Gb 16

Aplinkos Charakteristikos

Apsaugos Laipsnis, IP kodas (IEC60529) IPХ7
Darbo Temperatūros Diapazonas, °С -25 – +50

Maitinimas

Išėjimo įtampa, V 3.0-4.2
Baterijos Tipas
Li-Ion Battery Pack IPS7
Talpa, mAh 6400 mAh
Akumuliatoriaus veikimo laikas (esant t = 22 ° C), h * 10
šorinis Maitinimo Šaltinis, V Micro USB type B (5V)

Wi-Fi

Dažnis, GHz 2.4 GHz
Standartas 802,11 b/g
Regėjimo spinduliuotės nuotolis, m 15

Svoris & Dydis

Matmenys, mm 234x55x58
Svoris, kg 0.5

 
Susisiekime

Iškilo klausimų dėl prekės? Parašykite mums!

Parašyti atsiliepimą

Parašyti atsiliepimą

 
Komentarai(0)

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Neseniai peržiūrėta

Meniu