Boker

Boker

Boker peiliai

Nuo XVII amžiaus milžiniškas kaštonas, augęs šalia nedidukės Böker gamyklos, yra seniausias simbolis, siejamas su Böker vardu. Böker kompanija savo simboliu, vaizduojamu logotipe, pasirinko būtent šį kaštono medį, augusį prie pačios pirmosios Böker gamyklos. Šios kompanijos gaminami įrankiai jau daugiau kaip 100 metų yra vieni perkamiauių įrankių ne tik Vokietijoje, kaimyninėse šalyse, bet ir Pietų bei Šiaurės Amerikoje.

Böker kompanija savo veiklą pradėjo nuo kišeninių ir laisvalaikio peilių gamybos. Vėliau produkcijos asortimentą išplėtusi iki virtuvinių ir valgymo įrankių bei kardų gamybos. Matydamas didelę gaminamų įrankių ir peilių paklausą, vienas iš Bökeršeimos atstovų Hermann, įkūrė H. Böker & Co. kompaniją New York’e, vėliau Kanadoje ir galiausiai 1865 m. atidarė Casa Böker Meksikoje. Pastaroji iki šiol yra lyderiaujanti visos Böker kompanijos atšaka.

Nuo 1900 m. kišeninių peilių paklausa ypatingai išaugo, jie tapo labiau perkami nei Böker gaminamos žirklės, skutimosi peiliukai ar valgymo įrankiai. Todėl pagrindine Böker kompanijos kryptimi tapo kišeninių peilių gamyba. Böker taip pat yra viena pirmųjų kompanijų pradėjusių gaminti peilius su keramikos geležte.

Böker peilių gamybą šeimos palikuonys atskyrė ir pradėjo vykdyti skirtinguose žemynuose – Europoje (Solingen mieste Vokietijoje) ir Šiaurės Amerikoje (New York’e). Nors šios dvi Böker kompanijos atšakos veikia skirtinguose žemynuose, jos visada išlaikė puikius santykius, turi bendrą logotipą, o kartais net gaminiai yra ženklinami vienodai. Šiandien Böker gaminami įrankiai yra gerai žinomi visame pasaulyje: Europoje, Australijoje, Pietų ir Šiaurės Amerikoje, Kinijoje, Rusijoje, Naujojoje Zelandijoje, Pietų Afrikoje.

Böker peilių asortimentas yra išties labai platus. Nuo trapper, stockman ar canoe modelių, iki Applegate-Fairbairn, kovinių ir taktinių peilių ar virtuvinių peilių.

Peiliams gaminti yra naudojamas aukštos kokybės plienas, kuris yra kruopščiai apdirbamas ir patikrinamas po gamybos proceso. Peilių gamybai taip pat yra naudojama keramika, prabangios ir išskirtinės medžio rūšys – raudonmedis ar juodmedis. Peilių asortimentas labai platus, apimantis nuo kišeninių peilių, naudojamų laisvalaikiu iki išgyvenimo, gelbėtojų ir peilių medžiotojams. Visi peiliai yra nepriekaištingos kokybės, paženklinti garsiuoju Böker kaštono medžio ženklu.

PlačiauRodyti mažiau

Nustatymai

Dalintis

Meniu

Norėdami naudoti pageidavimų sąrašus, registruokitės.

Prisijungti