Filtras -
Kategorijos
Kaina
Serija
Ilgis, m
m m
Plotis, m
m m
Grimzlė, m
m m
Variklio tipas
Maks. variklis
AG AG
Svoris tuščio laivo, kg
kg kg
Kuro bako talpa, L
ltr ltr
Gėlo vandens talpa, L
ltr ltr
Maks. žmonių
Kategorija
Filtras
Galeon Yachts

Galeon Yachts

Kiekviena Galeon jachta yra rankų darbo meistriškumas ir dėka neprilygstamo dėmesio detalėms, pažangiosioms technologijoms ir šauniam dizainui, bendrovė tapo viena iš pirmaujančių Europos jachtų statyklų. Su daugiau nei 30 metų patirtimi versle ir tūkstančiais patenkintų klientų iš viso pasaulio - galite būti tikri, kad jūsų kita Galeon jachta - atitiks visus jūsų lūkesčius.
Galeon istorija
Įkurta 1982 metais, Galeon išlieka privati įmonė, kuri specializuojasi statant prabangias jachtas ir motorines valtis. Su aiškia vizija ir pastoviu augimu, turime daugiau nei 1 400 darbuotojų, dirbančių 36 000 kvadratinių metrų gamybos ir surinkimo patalpose, galinčių įgyvendinti net ambicingiausius projektus.

Nauji dizainai
Kiekvienas puikus projektas prasideda su drąsia idėja sukurti kažką gražaus ir nepamirštamo. Neįkainojama patirtis, kurią įgijome per daugelį metų, leidžia mums būti novatoriškų laivų statytojų priešakyje, nuolat diegiančiais naujus ir drąsius dizainus. Su kiekviena nauja galeon jachtų karta mes dar labiau stumsime ribas.

Galeon plėtra
Norint įgyvendinti mūsų ambicingus nuolatinio augimo planus, reikėjo plėsti mūsų įrenginius. Siekdami sukurti ir pastatyti dar didesnius modelius, pastatėme antrąją gamyklą, turinčią tiesioginę prieigą prie Baltijos jūros. Su privačia prieplauka, kuri taip pat siūlo prieplauką Galeon jachtų savininkams, mes tikrai pasiruošę ateičiai.

Ateitis
Per metus Galeon jachtos įgijo pripažinimą už savo nepriekaištingą dizainą, puikų efektyvumą ir aukšto lygio meistriškumą. Mes siekiame tapti sinonimu aukštai kokybei, novatoriškoms funkcijoms ir puikiam mūsų produktų vykdymui. Mūsų dėmesys detalėms ir norui tobulėti nuolat verčia mus judėti į priekį.
PlačiauRodyti mažiau

Nustatymai

Dalintis

Meniu

Norėdami naudoti pageidavimų sąrašus, registruokitės.

Prisijungti