GECO

GECO

GECO šoviniai yra sukurti sėkmingoms medžioklėms. Tai visa gama kulkų tipų nuo skirtų treniruotėms iki įvairaus tipo medžioklių pasaulyje. Geco asortimente dabar yra keturi tipai kulkų, skirti medžioklei.

  • GECO PLUS – stambiems žvėrims medžioti
  • GECO EXPRESS – tolimam ir tiksliam šūviui
  • GECO SOFTPOINT – įvairaus tipo medžioklėms
  • GECO TARGET – preciziškoms treniruotėms

GECO – VISKAS KO JUMS REIKIA!!!

Viskas yra pagaminta Vokietijoje, o tai reiškia tiksli gamyba ir puikios charakteristikos. Viskas sudėta GECO šoviniuose – aukštos kokybės ir inovacijų sprendimai.

GECO PLUS – naujo dizaino bei paskutinių technologijų derinys. Ši kulka sukurta taip, kad jos visos dalys sujungtos tarpusavyje, kad užtikrintų tolygų deformavimąsi ir gilų skverbimąsi net susidūrus su tokia kliūtimi kaip storas šerno šarvas ar stambus elnio kaulas. Deformacijos kontrolei kulka specialiai paruošta išilginiais pjūviais kulkos preikyje.

GECO PLUS – giliam skverbimuisi su absoliučiai minimaliu mėsos gadinimu.

GECO EXPRESS – tiesus skrydis ilgose distancijose, didelis greitis ir puikus energijos išlaikymas – visa tai unikalios kulkos formos dėka. Aptaki kulkos forma leidžia atlikti tolimus šūvius nekoreguojant (ar mažai koreguojant) taikymosi tašką optikoje. Kulkos apvalkalas pagamintas taip, kad perneša maksimaliai daug jėgos iki taikinio ir pataikius į taikinį šis gauna labai didelį hidraulinį šoką, taip užtikrinant staigų žvėries nukovimą.

GECO EXPRESS – tinkama ilgų atstumų efektyviems šūviams!

GECO SOFTPOINT – tai legendinė kulka, kurios pagalba buvo sumedžiota kone daugiausiai žvėrių visame pasaulyje. Tai kulka tinkanti visiems medžioklių tipams ir įvairioms situacijoms. Plonas šios kulkos apvalkalas ir aukštos kokybės švinas puikiai veikia atsimušus net į stambesnį žvėrį. Nors kulkos išėjimas nėra garantuojamas, bet ši kulka išlieka geriausia savo kategorijoje.

Pastovus treniravimasis – lemiamas veiksnys sėkmingoms medžioklėms. Treniruojantis taip pat patiriama ir teigiamų emocijų, galima išmokti naujovių. GECO TARGET yra tokio pat svorio kaip GECO PLUS ir GECO SOFTPOINT – taip stengiamasi pritraukti treniruotes arčiau medžioklių. Du skirtingi svoriai kalibrui .223 Rem – puikus pasirinkimas turintiems pusiau automatinius ginklus. Tai taip pat puiki kulka medžiojant plėšrūnus.

GECO TARGET – produktai yra sėkmingų medžioklių ir puikių treniruočių sinonimai!!!

PlačiauRodyti mažiau

Nustatymai

Dalintis

Meniu

Norėdami naudoti pageidavimų sąrašus, registruokitės.

Prisijungti