Kitos pramogos

Kitos pramogos 

KITOS PRAMOGOS

puslapyje
Rodoma 1 - 20 iš 164 dalykų
 • 1 490,00 € 2 100,00 € -610,00 € Sandėlyje, greitas pristatymas.
  Sumažinta kaina!
  BIG GREEN EGG MEDIUM KALĖDINIS PASIŪLYMAS: BIG GREEN EGG MEDIUM + STOVAS SU INTEGRUOTA RANKENA + KETAUS GROTELĖS + KETAUS GROTELIŲ KĖLIKLIS + ŽARSTEKLIS + CONVEGGTOR + CONVEGGTOR KREPŠELIS
 • 129,00 € Sandėlyje, greitas pristatymas.
  Gamintojas: Walkstool Aukštis (cm): 75-90 Spalva: Juoda Medžiaga: Aliuminis
 • 115,00 € Sandėlyje, greitas pristatymas.
  Gamintojas: Walkstool Aukštis (cm): 65 Spalva: Juoda Medžiaga: Aliuminis Svoris (kg): 0.975
 • 109,00 € Sandėlyje, greitas pristatymas.
  Gamintojas: Walkstool Aukštis (cm): 55 Spalva: Juoda Medžiaga: Aliuminis Svoris (kg): 0.9
 • 75,00 € Sandėlyje, greitas pristatymas
  Lauko ir žvejybos kėdė plastiku dengtais porankiais ir reguliuojamu atlošu.
 • 310,00 € Išparduota
  Išparduota
  Jobe Revolve Towable 2P  2 asmenų atrakcionas, suteikiantis daug vietos dalyviams. Greitoji jungtis leidžia lengvai prijungti ir atjungti lyną, todėl galite greitai naudoti vandenyje. „Revolve“ yra su 2 prabangiomis neopreno rankenomis, kurios užtikrina sukibimą ir patogumą. Jo itin tvirtas dvigubai susiūtas 420 denų nailonas gali atsispirti kai kuriems...
 • 500,00 € Išparduota
  Išparduota
  Šis 3 asmenims skirtas Lunar atrakcionas turi du vilkimo taškus, kad būtų be galo smagu, nesvarbu, kokiu būdu jį naudosite. Lengvai prijunkite naudodami „greiąją jungtį“ prie dviejų vilkimo taškų ir perjunkite nuo sėdėjimo prie patogios pripučiamos nugaros atramos į sportišką klūpėjimo padėtį.
 • 400,00 € Išparduota
  Išparduota
  Jobe Revolve Towable 3P Jis velkamas tiesiog sukasi tiesiai jūsų galvoje! „Revolve“ .Greito atjungimo jungtis leidžia lengvai prijungti ir atjungti virvę, kad galėtumėte greitai jį naudoti vandenyje. „Revolve“ yra su 4 prabangiomis neopreno rankenomis, kad būtų patogu suimti. Jo tvirtas, dvigubai susiūtas 420 denų nailonas gali atlaikyti kai kuriuos...
 • 300,00 € Išparduota
  Išparduota
  „Kick Flip“ forma suteikia jums ir jūsų draugams ar šeimos nariams malonų pasiplaukiojimą. Su dviem Kick Flip vilkimo taškais galite pritvirtinti virvę prie priekinės greitosios jungties, kai sėdi 1 arba 2 pramogautojai, arba prijungti prie galo, kad galėtumėte važiuoti sportiškai klūpėdami. Kai veiksmas baigsis, galite naudoti „Kick Flip“ kaip geriausią...
 • 220,00 € Išparduota
  Išparduota
  Pasisveikinkite su šiuo dviejų krypčių velkamu modeliu! „Sunray“  galima tempti dviem kryptimis ir jis yra ypač patogus, nesvarbu, ar klūpote, ar sėdite vertikaliai. Smagus ir jaudinantis važiavimas, bet malonus ir stabilus, kai reikia.
 • 100,00 € Išparduota
  Išparduota
  Itin greitas Rumble gali priimti 1 žmogų ir garantuos jums linksmą pasivažinėjimą vandenyje. Vidinė medžiaga pagaminta iš 24G PVC, todėl yra tvirta ir lengva. Jis tiekiamas su 4 prabangiomis neopreno rankenomis, kurios leidžia sėdėti ar gulėti ant Rumble. Ruoškimės Rumble!
 • 230,00 € Išparduota
  Išparduota
  Pristatome visiškai naują „Jobe Peak Towable“! Šis naujokas Jobe šeimoje buvo specialiai sukurtas bendradarbiaujant su „Axopar Boats“ ir pastatytas taip, kad puikiai tilptų. Neturite „Axopar“? Nesijaudinkite, jis yra puikus tempiamas atrakcionas bet kokiam nuotykiui plaukiant laivu! Tvirtas susiuvimas ir 420 D nailonas.
 • 15,00 € Išparduota
  Išparduota
  100% naturalios, stambios frakcijos medžio anglys.
 • 25,00 €
  Fejerverkus galima atsiimti tik fizinėje "Hobio centras" parduotuvėje adresu: Dubysos g. 25A, Klaipėda.Kurjeriais fejerverkų nesiunčiame.
 • 30,00 €
  25 šūvių, įvairiaspalvė, įvairiarūšė baterija.   Vidutinė trukmė - 32 s; Fejerverkus galima atsiimti tik fizinėje "Hobio centras" parduotuvėje adresu: Dubysos g. 25A, Klaipėda.Kurjeriais fejerverkų nesiunčiame.
 • 8,00 €
  Ryškios raketos, tinkamos šaudyti dujiniais pistoletais su tinkamu antgaliu.(10vnt.) Fejerverkus galima atsiimti tik fizinėje "Hobio centras" parduotuvėje adresu: Dubysos g. 25A, Klaipėda.Kurjeriais fejerverkų nesiunčiame.
 • 22,00 €
  Ryškios raketos, tinkamos šaudyti dujiniais pistoletais su tinkamu antgaliu. Fejerverkus galima atsiimti tik fizinėje "Hobio centras" parduotuvėje adresu: Dubysos g. 25A, Klaipėda.Kurjeriais fejerverkų nesiunčiame.
 • 72,00 €
  Pavojingumo kategorija F2 Kalibras (mm) 20/25 Šūvių skaičius 66 Trukmė (sek.) 66 Fejerverkus galima atsiimti tik fizinėje "Hobio centras" parduotuvėje adresu: Dubysos g. 25A, Klaipėda.Kurjeriais fejerverkų nesiunčiame.
 • 30,00 €
  Fejerverkus galima atsiimti tik fizinėje "Hobio centras" parduotuvėje adresu: Dubysos g. 25A, Klaipėda.Kurjeriais fejerverkų nesiunčiame. Pavojingumo kategorija F2 Šūvių skaičius 21 Trukmė (sek.) 25
 • 53,00 €
  Fejerverkus galima atsiimti tik fizinėje "Hobio centras" parduotuvėje adresu: Dubysos g. 25A, Klaipėda.Kurjeriais fejerverkų nesiunčiame. Pavojingumo kategorija F2 Šūvių skaičius 51 Trukmė (sek.) 64
Rodoma 1 - 20 iš 164 dalykų

Neseniai peržiūrėta

Nėra prekių

Nautic Clean chemija

Meniu