Oregon 650

GARMIN

010-01066-20

Nauja prekė

  • 3 colių (7,6 cm) jutiklinis dvikryptis ekranas, tinkamas naudoti ir šviečiant saulei
  • 8 MP automatiškai fokusuojanti kamera su LED blykste / žibintuvėliu
  • Bazinis pasaulio žemėlapis su reljefo spalvomis
  • 3 ašių kompasas su akcelerometro ir barometrinio aukštimačio jutikliais
  • Dviguba baterijų sistema – 2 AA baterijos arba į komplektą įeinantis įkraunamasis NiMH akumuliatorius

Daugiau

449,00 €

Užsakoma, pristatymas per 5-7 d.d.

- +

 
Apie prekę

Oregon® 650

Turėdamas GPS ir GLONASS imtuvus, viso pasaulio bazinį žemėlapį, nuspalvintą pagal reljefą, ir programuojamus mygtukus, kad fotografuoti ir žymėti orientyrus būtų galima 1 spustelėjimu, „Oregon 650“ atveria visiškai naujas GPS žemėlapių ir padėties nustatymo galimybes.

Kokybiškos nuotraukos

Kokybiškai fotografuokite integruota „Oregon 650“ 8 MP kamera, fokusuojančia automatiškai. Prie kiekvienos nuotraukos įrašomos koordinatės, todėl galėsite grįžti į tiksliai tą pačią vietą. Pasinaudoję „Garmin Adventures“ galėsite šias nuotraukas bendrinti su visais draugais. Jei prireikia daugiau atminties, galite įdėti „microSD™“ kortelę. Naudodamiesi „Oregon“ nuotraukų peržiūros programa galėsite net žiūrėti į „microSD“ kortelę įrašytas kitais įrenginiais padarytas nuotraukas.

Užtenka paliesti

Įrenginyje „Oregon 650“ panaudota atspindimojo ekrano technologija, užtikrinanti kaip niekad gerai saulės spinduliuose matomą vaizdą. Spalvos jame sodrios ir saulės atokaitoje, ir šešėlyje. Šis ekranas sutvirtintas, kad atlaikytų smūgius, tačiau tinka naudoti ir mūvint pirštines. Jį galima naudoti keliais pirštais ir paversti norima kryptimi. Todėl į žemėlapius ne tik žiūrėsite – su jais galėsite sąveikaudami keisdami mastelį arba sukdami.

Laisvė rinktis energijos šaltinį

„Oregon 650“ turi mūsų modernią dvigubą baterijų sistemą. Galėsite naudoti įprastines AA baterijas arba vidinį įkraunamąjį NiMH akumuliatorių (įeina į komplektą). NiMH akumuliatorius įkraunamas visada, kai tik įrenginys prijungtas prie išorinio maitinimo šaltinio.

  Reikiama kryptis, kai jos reikia

Į „Oregon 650“ taip pat integruotas 3 ašių elektroninis kompasas, kompensuojantis posvyrį. Jūsų kryptį jis parodys net tada, kai nejudate (arba įrenginio nelaikote horizontaliai). Šis įrenginys taip pat turi barometrinį aukštimatį, kuris tikslų aukštį nustato stebėdamas slėgio pokyčius. Be to, juo galite brėžti barometrinio slėgio ir laiko grafiką, kad galėtumėte nuspėti oro sąlygų permainas.

Itin jautrus „Oregon 650“ GPS bei GLONASS imtuvas turi WAAS ir palydovų padėties nuspėjimo technologiją „HotFix®“, todėl padėtį nustato greitai ir tiksliai, nenustoja veikti net tada, kai dangus tankiai uždengtas arba esate giliame kanjone.

 Dalykitės belaidžiu ryšiu

„Oregon 650“ gali belaidžiu ryšiu bendrinti jūsų orientyrus, sekimo duomenis, maršrutus ir geolobius su kitais atitinkamus „Garmin“ GPS įrenginius turinčiais naudotojais. Iki 50 kartų greičiau! Be to, galima bendrinti ir didelius failus, pavyzdžiui, nuotraukas, „Garmin Adventures“ objektus ir tinkintus žemėlapius. Jei informaciją norite perduoti, tiesiog palieskite siuntimo mygtuką.

Galimybė pridėti žemėlapių

Į „Oregon“ įdiegti naujų žemėlapių – visiškai paprasta. Galite įkelti detalius topografinius žemėlapius (įskaitant specializuotus tam tikrų vietovių žemėlapius) ir leistis į gamtą, įdėti iš anksto paruoštą „BlueChart® g2“ kortelę ir puikiai praleisti dieną ant vandens, arba rinktis „City Navigator®“ žemėlapių duomenis ir rasti optimalų maršrutą automobilių keliais. Turėdami „BirdsEye“ palydovines nuotraukas (jos prenumeruojamos) prie žemėlapių galėsite pridėti ir vaizdus iš palydovų.

Geolobiai, kad ir kokie jie būtų

Rinktis, spręsti ir planuoti geolobių nebereikės. Galite tiesiog atsisiųsti juos visus. Į „Oregon 650“ jų telpa iki 4 milijonų. Čia galite turėti bet kurį Geocaching.com lobį. Įkelti šiuos lobius galite naudodamiesi mėgstama programa arba iš svetainės, palaikančios GGZ failų formatą. Su kiekvienu iš lobių veiks visos geolobių ieškojimo funkcijos. Skaitykite aprašymus, turėkite užuominas ir žurnalus. Peržiūrėkite lobio nuotraukas. Filtruokite lobius pagal dydį, reljefą, sudėtingumą ir tipą. Junkitės prie lobių su „chirp“. Pildykite žurnalus lobio vietoje. Įmanoma viskas.

Planuokite kitą savo kelionę

Užtikrintai imtis kito nuotykio galėsite naudodamiesi „BaseCamp™“. Tai – programinė įranga, suteikianti galimybę peržiūrėti bei tvarkyti žemėlapius, orientyrus, maršrutus bei sekimo duomenis. Naudodamiesi šia nemokama maršruto planavimo įranga net galėsite kurti nuotykių aprašus („Garmin Adventure“), kuriais galėsite pasidalyti su draugais, šeimos nariais ar bendrakeleiviais. Kompiuterio ekrane „BaseCamp“ rodo dvimačius arba trimačius topografinių žemėlapių duomenis, taip pat – kontūrų linijas bei aukštėjimo profilius. Be to, jei esate užsiprenumeravę „BirdsEye“ palydovinius vaizdus, ši programa gali į jūsų įrenginį perkelti neribotą kiekį palydovinių vaizdų.

 
Susisiekime

Iškilo klausimų dėl prekės? Parašykite mums!

Parašyti atsiliepimą

Oregon 650
  • 3 colių (7,6 cm) jutiklinis dvikryptis ekranas, tinkamas naudoti ir šviečiant saulei
  • 8 MP automatiškai fokusuojanti kamera su LED blykste / žibintuvėliu
  • Bazinis pasaulio žemėlapis su reljefo spalvomis
  • 3 ašių kompasas su akcelerometro ir barometrinio aukštimačio jutikliais
  • Dviguba baterijų sistema – 2 AA baterijos arba į komplektą įeinantis įkraunamasis NiMH akumuliatorius

Parašyti atsiliepimą

 
Komentarai(0)

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Neseniai peržiūrėta

Meniu