Oregon 650t

  • 3 colių (7,6 cm) jutiklinis dvikryptis ekranas, tinkamas naudoti ir šviečiant saulei
  • 8 megapikselių automatiškai fokusuojanti, keičiamo židinio nuotolio kamera su blykste / žibintuvėliu
  • 3 ašių kompasas su akcelerometro ir barometrinio aukštimačio jutikliais
  • Dviguba baterijų sistema – 2 AA baterijos arba į komplektą įeinantis įkraunamasis NiMH akumuliatorius
PlačiauRodyti mažiau
519,01 € (su PVM)
Pristatoma 7 - 14 darbo dienų
Užsakoma, pristatymas per 5-7 d.d.
Kodas:
010-01066-31
Pridėti į pageidavimų sąrašą.
Prekinis ženklas:
Aprašymas

Oregon® 650t

Turėdamas GPS ir GLONASS imtuvus, viso pasaulio bazinį ir regiono topografinį žemėlapį, nuspalvintą pagal reljefą, ir programuojamus mygtukus, kad fotografuoti ir žymėti orientyrus būtų galima 1 spustelėjimu, „Oregon 650t“ atveria visiškai naujas GPS žemėlapių ir padėties nustatymo galimybes.

Kokybiškos nuotraukos

Kokybiškai fotografuokite integruota „Oregon 650t“ 8 megapikselių kamera, fokusuojančia automatiškai. Prie kiekvienos nuotraukos įrašomos koordinatės, todėl galėsite grįžti į tiksliai tą pačią vietą. Pasinaudoję „Garmin Adventures“ galėsite šias nuotraukas bendrinti su visais draugais. Jei reikia daugiau vietos atmintyje, galite įdėti „microSD™“ kortelę. Naudodamiesi „Oregon“ nuotraukų peržiūros programa galėsite net žiūrėti į „microSD“ kortelę įrašytas kitais įrenginiais padarytas nuotraukas.

Užtenka paliesti

Įrenginyje „Oregon 650t“ panaudota atspindimojo ekrano technologija, užtikrinanti kaip niekad gerai saulės spinduliuose matomą vaizdą. Šis ekranas sutvirtintas, kad geriau atlaikytų smūgius, jis atpažįsta kelis prilietimus vienu metu, gali keisti kryptį ir tinka naudoti mūvint pirštines.

Laisvė rinktis energijos šaltinį

„Oregon 650t“ turi mūsų modernią dvigubą baterijų sistemą. Galėsite naudoti įprastines AA baterijas arba vidinį įkraunamąjį NiMH akumuliatorių (įeina į komplektą). NiMH akumuliatorius įkraunamas visada, kai tik įrenginys prijungtas prie išorinio maitinimo šaltinio.

Atraskite naujas vietoves

Į „Oregon 650t“ jau įrašytas Europos topografinis bei viso pasaulio bazinis (nuspalvintas pagal reljefą) žemėlapiai. Tai – puikūs įrankiai alpinistams ir žygeiviams. Žemėlapyje nurodyti nacionaliniai, regioniniai ir vietiniai parkai bei miškai, vietovių kontūrai, aukščio informacija, takai, upės, ežerai ir lankytinos vietos.

  Reikiama kryptis, kai jos reikia

Į „Oregon 650t“ taip pat integruotas 3 ašių elektroninis kompasas, kompensuojantis posvyrį. Jūsų kryptį jis parodys net tada, kai nejudate (arba įrenginio nelaikote horizontaliai). Šis įrenginys taip pat turi barometrinį aukštimatį, kuris tikslų aukštį nustato stebėdamas slėgio pokyčius. Be to, juo galite brėžti barometrinio slėgio ir laiko grafiką, kad galėtumėte nuspėti oro sąlygų permainas.

Itin jautrus „Oregon 650t“ GPS bei GLONASS imtuvas turi WAAS ir palydovų padėties nuspėjimo technologiją „HotFix®“, todėl padėtį nustato greitai ir tiksliai, nenustoja veikti net tada, kai dangus tankiai uždengtas arba esate giliame kanjone.

 Dalykitės be laidų

„Oregon 650t“ gali belaidžiu ryšiu bendrinti jūsų orientyrus, sekimo duomenis, maršrutus ir geolobius su kitais atitinkamus „Garmin“ GPS įrenginius turinčiais naudotojais. Iki 50 kartų greičiau! Be to, galima bendrinti ir didelius failus, pavyzdžiui, nuotraukas, „Garmin Adventures“ objektus ir tinkintus žemėlapius. Jei informaciją norite perduoti, tiesiog palieskite siuntimo mygtuką.

Galimybė pridėti žemėlapių

Į „Oregon“ įdiegti naujų žemėlapių – visiškai paprasta. Galite įkelti detalius topografinius žemėlapius (įskaitant specializuotus tam tikrų vietovių žemėlapius) ir leistis į gamtą, įdėti iš anksto paruoštą „BlueChart® g2“ kortelę ir puikiai praleisti dieną ant vandens, arba rinktis „City Navigator®“ žemėlapių duomenis ir rasti optimalų maršrutą automobilių keliais. Turėdami „BirdsEye“ palydovines nuotraukas (jos prenumeruojamos) prie žemėlapių galėsite pridėti ir vaizdus iš palydovų.

Geolobiai, kad ir kokie jie būtų

Rinktis, spręsti ir planuoti nebereikės. Galite tiesiog atsisiųsti juos visus. Į „Oregon 650t“ telpa iki 4 milijonų. Čia galite turėti bet kurį Geocaching.com lobį. Įkelti šiuos lobius galite naudodamiesi mėgstama programa arba iš svetainės, palaikančios GGZ failų formatą. Su kiekvienu iš lobių veiks visos geolobių ieškojimo funkcijos. Skaitykite aprašymus, turėkite užuominas ir žurnalus. Peržiūrėkite lobio nuotraukas. Filtruokite lobius pagal dydį, reljefą, sudėtingumą ir tipą. Junkitės prie lobių su „chirp“. Pildykite žurnalus lobio vietoje. Įmanoma viskas.

Planuokite kitą savo kelionę

Užtikrintai imtis kito nuotykio galėsite naudodamiesi „BaseCamp™“. Tai – programinė įranga, suteikianti galimybę peržiūrėti bei tvarkyti žemėlapius, orientyrus, maršrutus bei sekimo duomenis. Naudodamiesi šia nemokama maršruto planavimo įranga net galėsite kurti nuotykių aprašus („Garmin Adventure“), kuriais galėsite pasidalyti su draugais, šeimos nariais ar bendrakeleiviais. Kompiuterio ekrane „BaseCamp“ rodo dvimačius arba trimačius topografinių žemėlapių duomenis, taip pat – kontūrų linijas bei aukštėjimo profilius. Be to, jei esate užsiprenumeravę „BirdsEye“ palydovinius vaizdus, ši programa gali į jūsų įrenginį perkelti neribotą kiekį palydovinių vaizdų.

PlačiauRodyti mažiau
Prekė detaliau
010-01066-31
Apžvalgos
Komentarų nėra
Garmin spinduolių suderinamumas
Jums taip pat gali patikti
Nėra įrašų

Nustatymai

Dalintis

Meniu

Norėdami naudoti pageidavimų sąrašus, registruokitės.

Prisijungti