Echolotas Helix 10x Si GPS

Humminbird

409990-1M

Nauja prekė

1 899,00 €

Užsakoma, pristatymas per 5-7 d.d.

- +

 
Apie prekę

Šoninio ir dugno vaizdo technologija veikia iki 45 metrų gylyje. Tuo tarpu dvigubo spindulio sonaras veikia ir geba sukurti itin ryškų vaizdą net ir 450 metrų gylyje.

HELIX 10X SI GPS echolotas turi 10,1 colio įstrižainės 65 tūkst. spalvų TFT ekraną, kurio raiška net 600x1024 taškų. LED ekrano apšvietimas leidžia naudoti echolotą net ir esant stipriai tiesioginei šviesai.

Integruotas GPS daviklis taip pat pateikiamas su iš anksto įdiegtais UniMap žemėlapiais. Norint naudoti tokias programas kaip Navionics, AutoChart ar AutoChart Pro, vidinę prietaiso atmintį galima praplėsti net dvejomis SD atminties kortelėmis.

Šiame echolote įdiegta i-Pilot Link technologija, kuri leidžia naviguoti ir vairuoti laivą. Taip pat echolotas palaiko ir HD radarą, informuojantį apie klimato pokyčius, o AIS technologija fiksuoja kitus laivus, taip išvengiant susidūrimo. Echolotas taip pat palaiko NMEA 2000, kuris leidžia matyti kuro suvartojimą ar variklio efektyvumą.

Ethernet jungtis ir Wireless interneto imtuvas sudaro galimybę echolotą prijungti ne tik prie kompiuterio, bet ir kitų Humminbird prietaisų, taip užtikrinant maksimalų panaudojimo efektyvumą.

 
Susisiekime

Iškilo klausimų dėl prekės? Parašykite mums!

Parašyti atsiliepimą

Echolotas Helix 10x Si GPS

Parašyti atsiliepimą

 
Komentarai(0)

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Neseniai peržiūrėta

Meniu