Echolotas Helix 7x Si GPS

Humminbird

409850-1M

Nauja prekė

999,00 €

Užsakoma, pristatymas per 5-7 d.d.

- +

 
Apie prekę

Kaip ir kiti HELIX 7X serijos echolotai, pastarasis taip pat turi 7 colių įstrižainės horizontalų 256 spalvų TFT ekraną. Tai horizontalus ekranas, pasižymintis 480x800 taškų raiška bei turintis specialų LED ekrano apšvietimą. Jo pagalba galima echolotu naudotis net ir tiesioginėje saulės šviesoje – vaizdas bus toks pat ryškus kaip ir prieblandoje.

HELIX 7X SI GPS echolotas palaiko ne tik šoninio vaizdo, bet ir dugno vaizdo technologiją dvigubo spindulio sonaru. Tiek SI, tiek DI vaizdą galima matyti ekrane vienu metu, taip sukuriant detalų ir aiškų vaizdą. Šoninio vaizdo technologija leidžia matyti net 180° vaizdą iki 30 metrų gylyje. Dvigubo spindulio sonaras veikia 20°/200kHz ir 60°/83kHz dažniais iki 450 metrų gylyje.

Šis echolotas turi ir papildomų funkcijų kaip IceFishing, Fish ID+, taip pat galimybę priartinti vaizdą ir fiksuoti gylį kursoriumi nurodytoje vietoje. Galima vienu metu priartinti tiek siaurojo, tiek ir plačiojo spindulio vaizdą skirtinguose languose. SwitchFire funkcijos pagalba galima reguliuoti, kokia galutinė informacija yra pateikiama ekrane.

 
Susisiekime

Iškilo klausimų dėl prekės? Parašykite mums!

Parašyti atsiliepimą

Echolotas Helix 7x Si GPS

Parašyti atsiliepimą

 
Komentarai(0)

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Neseniai peržiūrėta

Meniu