Echolotas Helix 7x Sonar GPS

Humminbird

409820-1M

Nauja prekė

649,00 €

Užsakoma, pristatymas per 5-7 d.d.

- +

 
Apie prekę

HELIX 7X Sonar echolote yra integruota atnaujinama programinė įranga. Taip pat ir GPS. Atnaujinimus rasti bei parsisiųsti ir įdiegti galima tiesiai iš gamintojo Humminbird internetinės svetainės.

Šis echolotas tinkamas naudoti ir poledinėje žūklėje. Pakanka tiesiog įjungti„Ice Fishing“ funkciją ir daviklis leis priartinti vaizdą ar nustatyti gylį kursoriumi nurodytoje vietoje. Siekiant didesnio komforto poledinėje žūklėje, galima HELIX 7X Sonar echolotą papildyti Humminbird XI-9-20-T žiemos sezonui skirtu sensoriumi.

DualBeam Plus technologija veikiantis dvigubo spindulio sonaras veikia siauru detaliu 20°/200kHz ir platesniu, mažiau detaliu 60°/83kHz rėžimu net iki 450 metrų gylyje.

HELIX 7X Sonar echolotas taip pat palaiko žuvų parametrų nustatymo funkciją Fish ID+ ir SwitchFire funkciją, kuri leidžia kontroliuoti informaciją, pateikiamą ekrane. Daviklis gali priartinti vaizdą tiek plataus, tiek siauro spindulio lygiagrečiai tame pačiame ekrano lange.

Siekiant praplėsti echoloto funkcialumą, galima įsigyti papildomų gamintojo siūlomų daviklių. Tarkime, norint, kad echolotas pateiktų informaciją apie greitį ir nuplauktą atstumą, HELIX 7X Sonar komplektą galima papildyti papildomai parduodamu TS-W greičio sensoriumi.

Šį echolotą patogu naudoti bei atnaujinti. Taip pat į komplektą įeina ir net 6 metrų ilgio laidas, kuris suteikia laisvę montuoti echolotą net ir tolimiausiame valties gale.

 
Susisiekime

Iškilo klausimų dėl prekės? Parašykite mums!

Parašyti atsiliepimą

Echolotas Helix 7x Sonar GPS

Parašyti atsiliepimą

 
Komentarai(0)

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Neseniai peržiūrėta

Meniu