Echolotas Helix 9x Si GPS

Humminbird

409950-1M

Nauja prekė

1 349,00 €

Užsakoma, pristatymas per 5-7 d.d.

- +

 
Apie prekę

256 spalvų, 800x480 taškų raiškos TFT ekranas turi specialią LED apšvietimo technologiją, kurios pagalba itin ryškus vaizdas matomas net ir esant akinančiai saulės šviesai.

Šoninio vaizdo technologija leidžia stebėti vaizdą 180° kampu iki 145 metrų plote. Dugno vaizdas gaunamas naudojant 455kHz dažnio bangas, sukuriant siaurą, vidutinį ir platų dugno vaizdą. Tiek šoninis vaizdas, tiek dugno vaizdas galimas iki 45 metrų gylyje. Dvigubo spindulio sonaras veikia 20°/200kHz ir 60°/83kHz dažniais iki 450 metrų gylyje.

Itin preciziškas GPS daviklis leidžia išsaugoti iki 2500 taškų ir 45 maršrutų. Šis echolotas turi du SD kortelių lizdus, kuriais galima praplėsti atmintį, siekiant naudoti papildomą programinę žemėlapių įrangą. Echolote yra iš anksto įdiegtas UniMap žemėlapių paketas pirminiam naudojimui. Papildomai galima kurti ir savo žemėlapius su AutoChart Live funkcija.

Šis echolotas taip pat turi Ethernet jungtį, kurios pagalba galima prijungti daugiau Humminbird gamintojo prietaisų. Integruotas HD radaras skirtas informuoti apie tamsą, rūką ar oro pokyčius. Wireless imtuvas padės sujungti echolotą su kompiuteriu ar kitais prietaisais siekiant maksimalaus rezultato.

Echolotas patobulintas ir autopiloto funkcija – ji padeda naviguoti ir be papildomos pagalbos nuplaukti į numatytą tašką. Taip pat papildomos NMEA funkcijos leidžia stebėti netgi kuro suvartojimą ir variklio veikimą.

 
Susisiekime

Iškilo klausimų dėl prekės? Parašykite mums!

Parašyti atsiliepimą

Echolotas Helix 9x Si GPS

Parašyti atsiliepimą

 
Komentarai(0)

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Neseniai peržiūrėta

Meniu