Echolotas ONIX 10XCI SI CT

3 399,00 € (su PVM)
Pristatoma 7 - 14 darbo dienų
Užsakoma, pristatymas per 5-7 d.d.
Kodas:
408810-1M
Pridėti į pageidavimų sąrašą.
Prekinis ženklas:
Aprašymas

Echolotas turi Ethernet jungtį, kurios pagalba galima įrenginį prijungti prie kitų radarų bei sensorių. I-PILOT Link jungtis leis prijungti echolotą prie adapterio, suteikiančio galimybę valdyti laivą arba stebėti jo parametrus, kadangi echolotas palaiko NMEA protokolus.

AC Live technologija leis kurti žemėlapius gyvai, o IP kamera suteiks galimybę fiksuoti ir įrašyti matomą vaizdą vėlesnei peržiūrai. Fusion technologija padės praskaidrinti laiką vandenyje grojant muzikai.

HD kokybės 10,1 colių įstrižainės liečiamasis ekranas yra patobulintas Cross Touch funkcija. Tai reiškia, kad echolotą yra itin patogu ir lengva valdyti, o speciali danga apsaugo ekraną nuo „neteisingų“ komandų, sukeltų užtrykštančio vandens.

Šio echoloto programinė įranga yra nuolat atnaujinama, o atnaujinimus parsisiųsti ir įsidiegti galima tiesiogiai iš gamintojo internetinės svetainės.

Echolote taip pat sumontuoti du SD atminties kortelėms skirti lizdai. Praplėtę atmintį galėsite naudotis įvairia programine žemėlapių įranga, tačiau šis echolotas turi iš anksto įdiegtus Navionics, C-MAP, Humminbird LakeMaster žemėlapius. Preciziškai tikslus GPS daviklis leis naudoti echolotą kaip navigacijos prietaisą.

PlačiauRodyti mažiau
Prekė detaliau
408810-1M
Apžvalgos
Komentarų nėra
Jums taip pat gali patikti
Nėra įrašų

Nustatymai

Dalintis

Meniu

Norėdami naudoti pageidavimų sąrašus, registruokitės.

Prisijungti