Echolotas ONIX 8XCI SI CT

Humminbird

408860-1M

Nauja prekė

2 849,00 €

Užsakoma, pristatymas per 5-7 d.d.

- +

 
Apie prekę

Itin jautrus liečiamasis ekranas leidžia itin lengvai valdyti echolotą. Specialus ekrano padengimas apsaugo nuo vandens purslų kontakto sukeliamų „neteisingų“ komandų.

ONIX 8XCI SI COMBO echolotas palaiko CHIRP technologiją, kurios pagalba gaunami žymiai tikslesni ir ryškesni duomenys, skleidžiant įvairaus dažnio bangas trumpais intervalais.

Įmontuotas preciziškai tikslus GPS daviklis leis echolotą naudoti vietoje navigacijos. Taip pat jo pagalba galima kurti žemėlapius arba naudotis iš anksto įdiegtais Navionics, C-MAP, Humminbird LakeMaster žemėlapiais.

Nauja DSP Humminbird technologija leidžia pašalinti aplinkos triukšmą ir padidinti sensorių jautrumą. Taip pat šis echolotas suteikia galimybę matyti 360 laipsnių vaizdą, o Fusion technologija leis netgi klausytis muzikos.

ONIX serijos echolotai turi įdiegtą i-PILOT Link jungtį, kurios pagalba galima echolotą sujungti su papildomais prietaisais, leidžiančiais valdyti laivą ar stebėti kuro suvartojimą. Ethernet jungtis leidžia sujungti echolotą su kitais įvairiais radarais, sensoriais ir praplėsti įrenginio funkcionalumą.

ONIX 8XCI SI COMBO echolote yra sumontuota IP kamera, kuri leidžia ne tik stebėti gyvą povandeninį laivą, tačiau ir jį įrašinėti tolimesnėms peržiūroms.

 
Susisiekime

Iškilo klausimų dėl prekės? Parašykite mums!

Parašyti atsiliepimą

Echolotas ONIX 8XCI SI CT

Parašyti atsiliepimą

 
Komentarai(0)

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Neseniai peržiūrėta

Meniu