Echolotas Humminbird SOLIX 10 CHIRP MSI+G3

Specialus pasiūlymas ribotas
2 970,00 € (su PVM) 3 295,00 €
Pristatoma 1 - 3 darbo dienos
Yra sandėlyje 1 Vienetas
Kodas:
411530-1
Pridėti į pageidavimų sąrašą.
Prekinis ženklas:
Aprašymas

SOLIX 10 CHIRP MSI+ G3 sujungia pažangiausias technologijas, tokias kaip MEGA Side Imaging+, MEGA Down Imaging+, Dual Spectrum CHIRP Sonar ir AutoChart Live itin aiškiame Cross Touch® ekrane. Išnaudokite visus gausaus 10,1 colio jutiklinio ekrano privalumus su tinkinamais rodiniais ir nustatymais, leidžiančiais vienu metu matyti kelias technologijas ir greitai rasti tai, ko norite patogiame šoninės juostos meniu. Išnaudokite įtaisytosios Wi-Fi ir NMEA tinklo galią 2000®, taip pat „Bluetooth®“ ir „Ethernet“ jungtys, užtikrinančios suderinamumą su „Humminbird“, „Minn Kota“ ir „Cannon“ gaminių šeima „One-Boat Network™“.

Dugno, esančio jums tiesiai po valtimi, skanavimo funkcija MEGA Down Imaging® ir tris kartus galingesnis dažnis palyginus su standartine Down imaging® leidžia jums mėgautis vaizdo švarumu ir detalumu, o naujausia MEGA Down Imaging+™ suteikia galimybę matyti dar 20% daugiau detalių iki 60m gyliuose.

MEGA Side Imaging + ® pagalba galėsite tiksliai ir dideliame plote matyti visus dugno struktūros elementus, dugno reljiefą, jo kietumą ir žinoma žuvis. Norimus elementus, kursoriaus pagalba galima pasižymėti ir savo zemėlapyje matyti jų tikslia buvimo vietą, galima prisiartinti ekraną ir atidžiau apžiūrėti įdomiausias dugno vietas.

PlačiauRodyti mažiau
Prekė detaliau
411530-1
Apžvalgos
Komentarų nėra
Jums taip pat gali patikti

Nustatymai

Dalintis

Meniu

Norėdami naudoti pageidavimų sąrašus, registruokitės.

Prisijungti