HDS-9 Carbon ROW with No Transducer

LOWRANCE

000-13684-001

Nauja prekė

2 419,00 €

- +

 
Apie prekę

Lowrance HDS Carbon serija

Pasiruošę kovai?

Naujieji Lowrence® HDS Carbon įrenginiai turi labai aiškius SolarMAXTM HD liečiamus ekranus su ryškiu LED apšvietimu ir šviesos neatspindinčia danga, kuri leidžia padidinti matymo kampą naudojant labai šviesioje aplinkoje.

Dėl dviejų branduolių, didelio našumo procesoriaus, HDS Carbon labai greitai atlieka pakartotinį nubraižymą ir pateikia didesnį jautrumą bei lengvai valdo dviejų kanalų CHIRP sonarą, Dual Network Sounder, STructureScan®, StructureMapTM ir turi galingus žuvų aptikimo patobulinimus. HDS Carbon turi integruotas bevielio tinklo ir Bluetooth® technologijas, kurios yra suderinamos su pažangiausiomis jūrinėmis technologijomis, įskaitant tinklo analizavimo įrankį, perspėjantį apie naują programinę įrangą ir paslaugų asistentą, kuris perduoda detalų tinklo pranešimą tiesiai į techninio aptarnavimo  skyrių, kad būtų galima suteikti tiesioginius problemų sprendimus.

 

Ką naujo siūlo HDS Carbon

Labai ryškūs HDS SolarMAXTM HD yra didesnės raškos ir pateikia platesnį žiūrėjimo kampą.

Didelio našumo dviejų branduolių procesorius leidžia sklandesnę navigaciją ir greitesnį sonaro atnaujinimą

HDS Dviejų kanalų CHIRP Sonaras – dviguba sonaro veikimo apimtis naudojant tą patį keitiklį*

Dvigubas HDS tinklo patikrinimas – apima didesnį vandens plotą ir aiškiau pažymi žuvis iš CHIRP sonaro keitiklių

*turi būti dviejų kanalų CHIRP sonaro keitiklis

Lowrance HDS Carbon navigacijos pranašumai:

Vidinė GPS antena - su 10Hz atnaujinimo greičiu pateikia ypatingai tikslias linijas, sklandesnius schemų rodmenis ir maksimalų pozicijos tikslumą. Suderinama su WAAS/EGNOS/MSAS pataisymais.

Suderinama su precision-9 – NMEA 2000® jungties pagalba, Precision-9 pateikia tikslią krypties ir posūkio kampo informaciją Lowrance autopilotui. Dėl vienos-būsenos jutiklių nuolat matuojančių 9 ašių judesį ir kryptį, Precision-9 taip pat suderinamai įrangai pateikia  išilginio ir šoninio pavirtimo duomenis.

Išplėstos žemėlapių galimybės – HDS Carbon pateikiamas su integruotomis C-MAP Basemap JV pakrantės ir vidaus vandenų schemomis, pasaulio aplinkos žemėlapiu ir suderinamumu su plačiausiu rinkoje žemėlapių pasirinkimu. Tarp žemėlapių funkcijų yra Insight GenesisTM, Insight PRO sukurta C-MAP, Lake Insight HD sukurta C-MAP, C-MAP MAX-N+, Navionics® ir daugiau. Norėdami rasti daugiau informacijos apsilankykite GoFreeMarine.com svetainėje.

InsightGenesisTM personalizuoti žemėlapiai - Leidžia sukurti savo žemėlapius pagal sonaro įrašus ir nusiųsti duomenis į Insight Genesis® svetainę,  tinkle žiūrėti saugius personalizuotų schemų duomenis, pridėti pasirinktinį pasirinktos spalvos sluoksnį, augmenijos ir dugno kietumo sluoksnius ir parsisiųsti tai į microSD kortelę, kad galėtumėte naudoti vandenyje. Taip pat, personalizuotais žemėlapiais galite dalintis pasauliniame Insight Genesis socialiniame tinkle.

Vaizdo padalinimas ir schemų dalinimas – Vienu metu galite stebėti dvi schemas 2D arba 3D perspektyvos vaizde. Taip pat atskirai galėsite kontroliuoti nuotolio ir sluoksnio funkcijas. Tai jums leis geriausiai išnaudoti schemų lentelės pirkinius. Nusipirkus vieną žemėlapių kortelę galėsite ją naudoti su visais Eithernet jungtimi sujungtais HDS Gen3, HDS Gen2 Touch arba Gen2 ekranais.

Dvigubas microSD kortelių lizdas

Lowrance HDS Carbon Sonar pranašumai:

Integruotas CHIRP Sonaras – Dominuosite su didžiausiu jautrumu, padidinta taikinio raiška ir pranašesniu triukšmo atmetimu ir aiškiau matysite jauką ir gaudomą žuvį. Pateikia kelis CHIRP ir Broadband Sounder dažnius iš vieno keitiklio.

StructureScan 3D – Integruotas suderinamumas su StructureScan 3D vaizdavimu, kuris leidžia žvejams matyti žuvis, struktūrą ir dugno kontūrus ypatingu 3D vaizdu, kuris leidžia geriau suprasti kur laivo atžvilgiu yra žuvys ir struktūros. Turi būti pasirinktinis StructureScan 3D modulis ir keitiklis.

Dviejų kanalų CHIRP sonaras pagerina žuvų matomumą vienu metu naudojant du CHIRP dažnių kanalus. Galima naudoti aukštą, vidutinį arba žemą dažnį. Pasilikite mėgiamą aukštą CHIRP dažnį matomą jeigu norite geresnio taikinių atskyrimo netoli dugno arba tankiuose būriuose ir tuo pat metu stebėkite žemo dažnio kanalą, kad galėtumėte apimti didesnį vandens stulpą su dar platesniais ir gilesniais kūgio kampais.

Dvigubo tinklo sonaro vaizdas apima didesnį vandens plotą ir leidža stebėti pažymėtus žuvų taikinius per CHIRP sonaro keitiklių tinklą. Vienu metu, tame pačiame ekrane galite stebėti sonaro vaizdą per laivo priekyje pritaisytą keitiklį ir denyje arba prie skersinio pritvirtintą keitiklį.

Vienu metu galite stebėti CHIRP sonarą ir StructureScan® 3D arba StructureScan® HD, taip gausite geriausią žuvų ir struktūros vaizdą po valtimi ir jos šonuose.

Integruotas suderinamumas su StructureScan® HD vaizdavimu – Galėsite mėgautis 180-laipsnių aiškiu, po laivu esančios, struktūros ir žuvų vaizdu. Reikalingas papildomas StructureScan® HD keitiklis.

Integruotas, apdovanojimų laimėjęs Broadband SounderTM – Stebėkite ir pažymėkite gaudomas žuvis, masalo žuvis ir struktūrą didesniu greičiu ir didesniame gylyje – nuo vienos iki daugiau nei 900* m.

TotalScanTM keitiklis – Galite naudoti daugiafunkcinį TotalScanTM Skimmer® keitiklį su plačiajuosčiu arba CHIRP sonaru, bei StructureScan® HD su Sidescan ir DownScan ImagingTM. Šis pasirenkamas keitiklis palengvina instaliaciją, nes žvejams leidžia įrengti visą sonarą atliekant tik vieną keitiklio instaliaciją.

StructureMapTM galimybė – StructureScan® 3D ir StructureScan® HD įrašų pagalba galite sukurti įspūdingas povandenines nuotraukas ežeruose, upėse arba jūros dugne. StructureMap gali būti naudojamas kaip sluoksnis ir įjungiamas arba išjungiamas pagal situaciją. Tokiu būdų gausite geriausią informaciją apie jus supančią aplinką ir ją galėsite lyginti su schema ir dugno detalėmis.

DownScan OverlayTM technologija leidžia uždėti DownScanImagingTM sluoksnį ant CHIRP Sonaro arba Broadband SounderTM informacijos.

TrackBackTM skirtas pagrindinių vietų apžvalgai ir išsaugojimui. Galite peržiūrėti sonaro arba STructureScan® HD vaizdų istoriją ir apžvelgti struktūrą bei žuvų taikinius bei uždėti vietos žymeklį.

SpotlightScanTM paruoštas sonarui – priedas leidžia naudoti naujo lygio kontroliuojamą aplinkos skenavimo vaizdą ir padaryti žvejojimo sričių nuotraukas.

SPECIFIKACIJA

Apžvalga

Ekranas

9 in./ 229 mm (16:9) plačiaformatis

Geba

1280x720

Pašvietimas

LED

Galingumas: RMS (PTP)

500W

Kalbos

36 + (Lietuvių arba rusų pasirinktinai)

Media lizdas

Dvigubas microSD kortelių lizdas

 

Ekranas

Ekrano raiška

1280x720

Ekrano tipas

SolarMAX HD

Ekrano apšvietimas

Taip

Apšvietimo tipas

LED With Adjustable SolarMAX™ HD Display and Keypad

Multi-language ekranas

Taip

GPS ir sonaro perdanga

Taip

Splitas ekrano pristatymas

Taip

Ekrano dydis

9 in./ 229 mm (16:9) plačiaformatis

 

Sonaras

Gylio garsinis signalizavimas

Taip

Echoloto palaikomi dažniai

455/800 kHz (StructureScan® 3D/HD), 40-60kHz, 85-145kHz, 130-210kHz (CHIRP), 50 kHz/83kHz/200kHz (Narrow Band)

Echoloto parodymų maksimalus gylis [m]

1524

Sėklumos garsinis signalizavimas

Taip

Standartinė echoloto įranga: COLORLINE™ or GRAYLINE®, ASP™, FishSymbol I.D.™, FishTrack™, and more

Taip

Temperatūros rodmenys

Taip

Daviklio tipas

Pasirinktinai Lowrance arba Airmar®

 

Tinklo jungtys

NMEA 0183 Sąsaja

1 x RS422 prievadas

NMEA išėjimai

NMEA 0183 ir NMEA 2000®

Maitinimo ir  Video: Raudona 10-ktų maitinimo jungtis

  • Sonaro lizdas 1: mėlynas 7-ktų jungtis ryšio su Broadband arba CHIRP sonarais
  • Sonaro lizdas 2: Juodas  9-ktų jungtis naudojama StructureScan® 3D, StructureScan® HD arba SpotlightScan™ sonarams.
  • Ethernet Jungtis:              2 lizdai
  • Wireless bevielis rišys:    Taip

 

Techniniai duomenys

Darbinė temperatūra

Nuo  -15°C iki 55°C

Prekės plotis

10.43 in 265 mm

Prekės gylis

3.39 in 86 mm

Prekės aukštis

6.65 in 169 mm

 

Maitinimas

Maitinimo įtampa

12VDC (10.8-17VDC min-max)

 

GPS Navigacija

Išsaugomi maršrutai

200

Išsaugomi taškai

5000

Funkcija (žmogus už borto)

Yra

Plot Trails

Up to 100 trails - up to 10,000 points / trail

GPS

Taip

Žemėlapiu palaikymas

Insight PRO by C-MAP, Lake Insight HD by C-MAP, C-MAP MAX-N+, Navionics®+, Navionics Platinum+, Gold and HotMaps® Premium, Fishing Hotspots® PRO and more.

Fono žemėlapis

Built-in C-MAP charts for US waters and world reference background map

 

Kita

Kalbos

36 +(Lietuvių arba rusų pasirinktinai)

Galia [kW]

500W RMS

Atminties kortalių lizdas

Dvigubas microSD kortelių

Garantija:  24 mėnesiai

 
Susisiekime

Iškilo klausimų dėl prekės? Parašykite mums!

Parašyti atsiliepimą

HDS-9 Carbon ROW with No Transducer

Parašyti atsiliepimą

 
Komentarai(0)

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Meniu