Echolotas HDS-7 Gen3

LOWRANCE

HDS-7 Gen3

Nauja prekė

Echolotas HDS-7 Gen 3

Daugiau

1 568,00 €

Užsakoma, pristatymas per 5-7 d.d.

- +

 
Apie prekę

JUTIKLINIS ECHOLOTAS

Visiškai nauja aukštos raiškos sistema, kur į vieną lengvai naudojamą jutiklinį ekraną sujungtos moderniausios echolotų technologijos ir naujausia navigacija.

Visiškai naują Lowrance High Definition System (HDS) sudaro ryškesnis jutiklinis ekranas ir galingesnis procesorius su naujausiomis echolotų technologijomis, įskaitant CHIRP sonarą, Broadband Sounder™, StructureScan® HD, DownScan Imaging™ ir Trackback™ funkcijas, bei naujausiomis navigacijos ir naudotojo sąsajomis, įskaitant vidinį 10Hz GPS, dvigubus microSD kortelių lizdus, jutiklinę klaviatūrą ir integruotą bevielį ryšį – visa tai viename jutikliniame ekrane, kuriuo lengva naudotis.


HDS Gen3


HDS Gen3 echolotų ekranas – tai revoliucinis žingsnis jūrų elektronikos pramonėje. Technologijos nesnaudžia. O Jūs? HDS Gen3 yra įrenginys, kuris ne tik padeda nustatyti tai, kas yra apačioje.

HDS Gen3 įdiegta nauja išskirtinė sąsaja, kuri leidžia visiškai valdyti funkcijas, naudojant jutiklinį ekraną arba klaviatūrą pagal naudotojo pageidavimą ir atsižvelgiant į plaukiojimo sąlygas.

Aukščiausios klasės Lowrance taikinio atskyrimas – Šios aukštosios technologijos kartos, apdovanojimo verta Lowrance® taikinio atskyrimo funkcija yra suderinta su pažangiausia CHIRP sonaro technologija ir mūsų plačiai taikomu StructureScan™ HD sonaru, siekiant sukurti neprilygstamą prie dugno esančių žuvų vaizdą ir dugno struktūrą.

Pastebimai geresni ekranai – Siekiant ekrane pateikti geresnį žuvų vandenyje vaizdą ir palengvinti naudojimąsi ekranu, Lowrance sukūrė ir specialiai patobulino pastebimai geresnį ekraną, kuris suteikia geresnę sonaro aptiktų duomenų raišką, kintančius meniu elementų matmenis ir sluoksniuotą, ryškių ir neryškių spalvų schemą, siekiant ekrane išryškinti net smulkiausius elementus.

Akivaizdžiai greitesnė sąsaja – Pasinaudojant naujausiomis elektronikos technologijomis, HDS Gen3 suteikia žvejui patį sparčiausią HDS®. Tai spaudomi mygtukai, nes mes žinome, kaip jums yra svarbu pajausti, kaip veikia jutiklinis ekranas. Nepaprastai spartus procesorius užtikrina, kad HDS Gen3 veiks taip, kaip žvejosite.

Visiškas pritaikymas valtyje ir sistemos valdymas – Naujos technologijos privalumai tuo nesibaigia. Viena HDS sistema užtikrina visišką velkiavimo, pakabinamo variklio ir visos elektroninės sistemos valdymą. Lowrance SmartSteer™ leidžia sklandžiai pereiti nuo velkiavimo prie nuotolinio automatinio valdymo. Naudodami bet kokį NMEA 2000® sertifikuotą įrangą ir turimo variklio sąsajos kabelį arba Lowrance jutiklius, turėsite profesionalią sistemą, kurią bus lengva įdiegti ir paprasta naudoti.

Siekiant užtikrinti, kad plaukiojimo metu laiką praleistumėte geriau, per GoFree™ atsisiųskite ir įkelkite žemėlapius, naudokite programinę įrangą ir naujas žvejojimo programėles tokiu būdu praplėsdami valdymo ir pirkimo internetu patirtį.

Lowrance HDS-7 Gen3 privalumai:

 • Patogu žiūrėti: 7 colių plačiaformatis jutiklinis („multi-touch“) ekranas su LED apšvietimu.
 • Paprasta naudotis: patobulinta Lowrance sąsaja su jutikliniu ekranu arba klaviatūros pasirinktimi užtikrina sparčią prieigą prie visų HDS funkcijų.
 • Pažangiausios echoloto technologijos: vienu metu CHIRP sonaro ir StructureScan® HD rodomas vaizdas sukuria geriausią įmanomą žuvų ir aplinkos vaizdą po valtimi ir šalia.
 • Greitas nustatymas: patobulintas, greitesnis procesorius ir intuityvi naudotojo sąsaja, įskaitant slenkamus meniu, žymeklį, papildomų nustatymų žymeklius ir novatoriškus peržiūros ekranus su jutiklinėmis slinkties juostomis.
 • Likite prisijungę: integruotas bevielis ryšys su Lowrance GoFree programėle ir kitais borto prietaisais. Naudodami palaikomus planšetinius kompiuterius ir išmaniuosius telefonus, pasirinktus HDS Gen3 ekranus galėsite peržiūrėti ir valdyti nuotoliniu būdu.
 • Daugiau yra geriau: savaiminio įdiegimo funkcija užtikrina suderinamumą su Lowrance moduliais: plačiajuostis radaras, SonicHub Marine Audio, SiriusXM® Marine Weather and audio, Class B AIS ir DSC VHF bei pirmaujančios pramoninės technologijos, pvz., SmartSteer valdiklis, skirtas MotorGuide PinpointGPS ir Lowrance Outboard Pilot.
 • Prisijungia ir palaiko ryšį su HDS Gen2 jutikliniu ir HDS Gen2 daugiafunkciniu ekranais
 • Vienas Ethernet tinklo prievadas
 • Micro-C jungtis, skirta NMEA 2000® įrenginiams
 • Vaizdo įvestis per pasirenkamą adapterio kabelį
 • Toks pat dėklas ir laikiklis kaip ir HDS-7 Gen2 Touch
 • Palaiko Lowrance Advantage Service programa

Lowrance HDS-7 Gen3 navigacijos privalumai:

 • Vidinė GPS antena – 10Hz pozicijos atnaujinimo dažnis užtikrina itin tikslų maršrutą, sklandesnį jūrlapių sudarymą ir maksimalų pozicijos tikslumą. Palaiko WAAS/EGNOS/MSAS korekcijas.
 • Plačios jūrlapių sudarymo galimybės – HDS Gen3 sudaro įžvalgūs JAV pakrantės ir vidaus vandenų jūrlapiai bei informacinis pasaulio žemėlapis. HDS Gen3 yra suderinamas su daugeliu išplečiamų žemėlapių, kurie yra siūlomi kartografijos rinkoje. Galima pasirinkti: Insight™ HD, Insight™ PRO, Insight Genesis™, Navionics®, C-MAP MAX-N+, Insight™ TOPO ir kt. Visi jūrlapių sudarymo variantai gali būti naudojami su Insight Planner™ programine įranga. Daugiau informacijos rasite internete: GoFreeMarine.com.
 • Insight Genesis™ asmeniniai žemėlapiai – naudodami sonaro įrašų žurnalą galite sudaryti savo žemėlapius, įkelti duomenis į Insight Genesis paskyrą, saugiai peržiūrėti individualiai pritaikytų jūrlapių duomenis internetu, pridėti pasirenkamą augmeniją arba duomenų apie dugno kietumą, atsisiųsti į SD kortelę ir naudoti plaukiojimo metu. Be to, dabar turite galimybę dalintis žemėlapiais su Insight Genesis Social Map bendruomene.
 • „Multi-view“ funkcija ir dalinimasis jūrlapiais – peržiūrėkite du 2D arba 3D jūrlapius vienu metu, naudodami autonominio valdymo, diapazono ir perkėlimo galimybes. Be to, maksimaliai išnaudokite galimybes, įsigydami jūrlapių kortelę – įsigykite vieną kortelę ir naudokite ją su visais prie Ethernet tinklo prijungtais echolotais: HDS Gen3, HDS Gen2 arba Gen2.
 • Dvigubas microSD kortelės lizdas

Lowrance HDS-7 Gen3 sonaro privalumai:

 • Integruotas CHIRP sonaras – užtikrintas didesnis jautrumas, pagerinta taikinio raiška ir puikus triukšmo slopinimas aiškesniam masalo ir trofėjinės žuvies vaizdui. Iš vieno jutiklio pateikiami CHIRP ir plačiajuosčio radaro dažniai.
 • Integruoto StructureScan® HD sonaro vaizdas – mėgaukitės į nuotraukas panašiu, 180 laipsnių kampu nustatytu po valtimi esančios struktūros ir žuvų vaizdu. Reikalingas StructureScan® HD jutiklis.
 • Integruotas apdovanojimo vertas Broadband Sounder™ – ekrane rodomos ir pažymimos trofėjinės žuvys, masalas ir struktūra, plaukiant didesniu greičiu ir esant didesniam gyliui - nuo 1 iki daugiau nei 3000* pėdų.
 • StructureMap™ HD galimybė – naudokite tiesioginius arba įrašytus StructureScan® HD žurnalus, kad sukurtumėte stulbinančius ežerų, upių ar jūros dugno vaizdus. StructureMap galima peržiūrėti kaip trafaretą, įjungti arba išjungti, siekiant pateikti išsamius jūrlapio duomenis ir informaciją apie dugną.
 • DownScan Overlay™ technologija leidžia sujungti DownScan Imaging vaizdą su CHIRP sonaro arba BroadBand Sounder vaizdu.
 • TrackBack™, skirtas peržiūrėti ir išsaugoti pagrindines vietas – naudodami sonaro arba StructureScan® HD vaizdų istoriją galite peržiūrėti struktūros ir aptiktų žuvų vaizdus ir pažymėti vietą maršrute.
 • SpotlightScan™ – pasirenkama papildoma funkcija suteikia žvejui galimybę skenuoti vaizdą ir gauti į nuotraukas panašius žvejybos vietų vaizdus.

Specifikacija

Bendri duomenys

Ekranas

7 in./178 mm (16:9) Plačiaekranis

Rezoliucija

WVGA color TFT LCD 800 x 480

Apšvietimas

LED With Adjustable Display and Keypad

Galia: RMS (PTP)

Max 500W RMS

Kalbos

36 (Lietuviu)

Atminties kortelių lizdai

MicroSD-card slots (2)

Garantija

24 mėn.

 

Ekranas

Ekrano rezoliucija

WVGA color TFT LCD 800 x 480

Tipas

7 in./178 mm (16:9) Plačiaformatis

Ekranas: Apšvienimas

Reguliuojamas ekrano ir klaviatūros

Apšvietimo tipas

LED

GPS ir sonaro duomenų perdanga

Taip

Splitas: ekrano pritamsinimas

Max of 4

 

Sonaras

Gylio signalizavimas

Taip

EchoSounder palaikomi dažniai

455/800 kHz (StructureScan® HD), 40-60kHz, 85-145kHz, 130-210kHz (CHIRP), 50 kHz/83kHz/200kHz

Seklių signalizavimas

Taip

Temperatūros skaitymas

Taip

Daviklio tipas

Galima rinktis iš  Lowrance ir Airmar®

 

Tinkas

NMEA Output

NMEA 0183 and NMEA 2000®

 

Elektra

Maitinimo įtampa

12 vDC (10-17 vDC min-max)

 

GPS Navigacija

Maršrutai

200

Taškai

5000

GPS Antenos tipas

Internal 10Hz ultra-high-sensitivity WAAS + EGNOS + MSAS (optional external antenna)

Galimi skaitmeniniai žemėlapiai

Insight Genesis, Lake Insight™ and Nautic Insight™ PRO and HD, Insight™ TOPO, Navionics®+, Navionics Platinum+,Gold and HotMaps® Premium, Fishing Hotspots® PRO and Jeppessen C-MAP MAX-N+

Instaliuoti žemelapiai

Lietuvos skaitmeninis žemėlapis, 100ežerų su gyliai, plius Kauno ir Kuršių marių batimetrinis žemėlapis

 

Galia

Galia [kW]

500W RMS

 
Susisiekime

Iškilo klausimų dėl prekės? Parašykite mums!

Parašyti atsiliepimą

Echolotas HDS-7 Gen3

Echolotas HDS-7 Gen 3

Parašyti atsiliepimą

 
Komentarai(0)

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Neseniai peržiūrėta

Meniu