Haswing Protruar 3.0 AG variklis 24V

Haswing

50715

Nauja prekė

Haswing Protruar 3.0 24V elektrinis valties variklis

Daugiau

679,00 €

Užsakoma, pristatymas per 1-7 d.d.

- +

 
Apie prekę

SPECIFIKACIJA

Įtampa nominali -24V
Galingumas        - 3 Ag
Variklio svoris     - 9,9kg
Maksimalios apsukos - 1450 aps / min
Maksimali trauka - 110 lbs
Srovė A nominali / maksimali - 100 / 105
Pavaros 0-100% į abi puses
Galia W nominali / maksimumi 1320 / 1440
Baterijos lygio indikatorius - Yra
Taupymo funkcija - yra
Ištraukiama rankena - taip
Lankstoma rankena - taip
Kojos ilgis - 92 cm
Gamintojas - HASWING
Garantija - 24 mėn.

APRAŠYMAS

„Haswing Protruar 3.0 24V“   - geras pasirinkimas norimas pajamos aukštesnių technologijų privalumas - didesnė galia ir ekonomiška elektros energijos sąnaudos.

Galia - 110 Lbs / 1440W / maks 60 Amp / apie 3-4 AG kaip traukos ekvivalentas benzininiam varikliui. Tokios galios pakanka varyti didesnę valtį, jachtą, motorlaivį ar plaustą. Vidaus vandenyse nei vėjas, nei bangos nesutrukdys pasiekti numatytų tikslų. Trijų menčių sraigtas sukurs optimalią trauką ir greitį.

Ekonomiškos energijos sąnaudos - tai pasiekiama dėl šių suderintų faktorių – nedidelis, lengvas ir aptakus variklio korpusas (mažesnis vandens pasipriešinimas), Brushless (bešepetėlinis) trijų fazių 24V variklis, Maximizer (impulsinė srovės tiekimo) technologija, elektroninis, bekontaktinis greičio valdymas. Jokių pasenusių kontaktinių perjungėjų, varžų, jokios šepetėlių trinties – vien tik taupymas! Žinoma stebuklų nebūna, daug priklausys ir nuo jūsų plaukimo stiliaus, ne tik nuo akumuliatoriaus ar ežero dydžio - galioja pagrindinė taisyklė naudojantis elektrinėmis transporto priemonėmis, kuo lėčiau – tuo toliau ir ilgiau. Dar lengviau tai kontroliuosite, stebėdami variklyje esantį akumuliatoriaus talpos indikatorių, jis visada parodys, kada jau laikas sukti link namų. 

Ergonomika ir patogumas - variklio galios / apsukų pasirinkimas kontroliuojamas elektronikos, todėl yra švelniai laipsniškas, tiksliai pasirinksite idealų greitį žvejojant ar pramogaujant.

Kapitonas įvertins reguliuojamo kampo teleskopinę rankeną - laivui valdyti rumpelį pasieksite stovint, sėdint, ar nuo specifinio jachtos tranco. Kokpite, kajutėje, sandėliuke ar bagažinėje lengvai rasite varikliui vietos pasidėti, nes nulenkus žemyn rankeną jis tampa kompaktišku. 

Kokybė - variklį išbandė ne tik gamintojas, realiomis sąlygomis juos išbandė daugelio šalių vandens mylėtojai. Apie pačius Brushless variklius sakoma – “amžini”, apart guolių ir riebokšlio nėra kam dilti. Variklio startas švelnus, yra apsauga nuo viršytos apkrovos, temperatūros. Sraigtą mechaniškai saugo apačioje esantis pelekas.

Suteikiama 24 mėn. garantija, o atsitikus gedimui – visada pasiūlysime ir detales, serviso paslaugas, ar praktiškų patarimų.

Gamta jums padėkos. Plauksite tyliai, neteršdami vandens ir nieko aplink netrikdydami, ar tik ne to mes visi ir ieškome gamtoje?

Jokių apribojimų - plaukite visur, kur tai įmanoma daryti, bet kuriuo metu, nelaukiant navigacijos pradžios ar kitokių apribojimų pabaigos, be valties registracijos procedūrų ir su tuo susijusių išlaidų!

„Protruar 3.0 / 5.0“ Protruar 1.0
Nerūdijančio plieno variklio "koja" Aliumininė variklio "koja"
Aliumininė variklio tvirtinimo prie tranco konstrukcija Plastikinė variklio tvirtinimo prie tranco konstrukcija
 
Susisiekime

Iškilo klausimų dėl prekės? Parašykite mums!

Parašyti atsiliepimą

Haswing Protruar 3.0 AG variklis 24V

Haswing Protruar 3.0 24V elektrinis valties variklis

Parašyti atsiliepimą

 
Komentarai(0)

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Meniu