Kamera medžiotojams Seissiger Special-Cam LTE

Seissiger

197742-65

Nauja prekė

 • Informacija apie produktą „Special-Cam LTE“

Daugiau

379,00 €

Šiuo metu prekės neturime

 
Apie prekę

„ SEISSIGER Special -Cam LTE yra bekompromisė, tvirta ir atspari oro sąlygoms belaidė kamera, kuri patikimai aktyvuojasi ir siunčia nuotraukas arba vaizdo įrašus. Naudodami šią stebėjimo kamerą visada matysite stebimoje zonoje. 

Visas paketas yra iš anksto sukonfigūruotas ir todėl paruoštas nedelsiant naudoti. Rinkinyje yra viskas, ko reikia, kad galėtumėte nedelsiant naudoti kamerą : „ SEISSIGER Special -Cam LTE HD 12MP“, 16 GB SD HC atminties kortelė, 12 1,5 V AA baterijų, medžio dirželis ir „ SEISSIGER“ medžio įsukimas

 • Nuotraukos iki 12 megapikselių ir vaizdo įrašai su garsu „Full HD“
 • Vaizdo įrašai su garsu iki 30 sekundžių
 • Siųskite nuotraukas ir vaizdo įrašus per kelias sekundes
 • Galimos serijos nuotraukos, laikmatis ir laiko tarpas
 • Įrašymo kampas 45 ° ir judesio jutiklis 42 °
 • Diapazonas 25 metrai
 • Žmonėms ir gyvūnams nematoma juoda blykstė (940 nm)

Kai tik fotoaparatas aptinka judesį (reaguoja į temperatūros skirtumus), pradedamas įrašymas, kuris išsaugomas pridedamoje SD kortelėje. Galima įrašyti nuotraukas arba vaizdo įrašus arba sujungti abu. Taigi nieko nepraleisite ir visada matysite viską rajone.

Kai suaktyvinama, nuotraukos su 3MP, 5MP, 8MP, 10MP arba 12MP fotografuojamos per 0,6 sekundės. Vaizdo įrašai įrašomi „Full HD“ kokybe iki 30 sekundžių. Vaizdo įrašo skiriamoji geba yra 720P, 1080P, QVGA arba WVGA. Įrašai siunčiami automatiškai. Siuntimo dydį galite pasirinkti tarp 0,3 (640x480 pikselių) arba 1,2 megapikselio (1280x960 taškų).

Turite galimybę fotografuoti serijos vaizdus iki 10 nuotraukų. Tokiu atveju jums bus išsiųstas pirmasis įrašas. Taip pat galite nustatyti nuotraukų ir vaizdo įrašų derinį. Nuotrauka bus išsiųsta jums, o vaizdo įrašas taip pat bus išsaugotas SD kortelėje.

Naudodami „Special-Cam LTE“ galite valdyti fotoaparatą per SMS nuotolinio valdymo pultą. Pavyzdžiui, galite suaktyvinti įrašymą, pakeisti jutiklio jautrumą arba nustatyti siuntimo ir fotoaparato režimus. Atminkite, kad nuotolinio valdymo pultas žymiai padidina energijos suvartojimą.

 • Nedelsiant pranešama apie įrašus naudojant nemokamą programą tiesiai į savo išmanųjį telefoną
 • Atsiskaitymas už įrašą nuo 0,02 EUR
 • jokio pagrindinio mokesčio
 • Nėra sutarties
 • Nemokamas SUPERSIM portalas, skirtas jūsų įrašams archyvuoti ir daugeliui papildomų funkcijų
 • galimas neribotas kamerų skaičius vienoje SUPERSIM paskyroje
 • 5 € pradinis kreditas
 • Sutaupoma 90 eurų, palyginti su standartine „ SEISSIGER Special-Cam LTE“ versija

 

Savo SEISSIGER Special-Cam LTE laukinės gamtos kamerą galite nustatyti taip, kad judesio jutiklis kartu su laikmačiu sukurtų įrašus skirtingu laiku ir savaitės dienomis. Tai ypač tinka, pavyzdžiui, verslo patalpų ar sodų stebėjimui. Fotoaparatas taip pat turi reguliuojamą laiko intervalo funkciją.

Jei SD kortelės atmintis pilna, seniausi įrašai bus perrašyti (skambėjimo saugykla).

Nematomos juodos blykstės dėka vaizdai yra apšviečiami ypač dideliu kontrastu ir skutimosi aštrumu net naktį. Fotoaparatas įrašo judesius 42 laipsnių kampu ir yra 25 metrų diapazone. Tai reiškia, kad su savo SEISSIGER laukinės gamtos kamera galite įveikti 20 metrų plotį 25 metrų atstumu.

Įrašuose galite rodyti paveikslėlio antspaudą. Tai rodo praktinę informaciją, pvz., Trigerio režimą, datą, laiką, mėnulio fazę, temperatūrą ir akumuliatoriaus būseną.

Atminties kortelėje jau suarchyvuotus vaizdus ir vaizdo įrašus galima peržiūrėti integruotame 2 colių spalvoto TFT ekrane ir patogiai patikrinti bei koreguoti visus fotoaparato nustatymus. Prieigą prie fotoaparato meniu galima apsaugoti slaptažodžiu.

Fotoaparatas turi labai paprastą ir intuityvią meniu naršymą ir didelius valdymo mygtukus.

Su ¼-20 “sriegiu fotoaparatą galima prisukti prie standartinių trikojų. Mūsų praktiškas medžio trikojis jau įtrauktas į šio viso komplekto pristatymo rinkinį.

Be fotoaparato veikimo su baterijomis, jį galima kabeliu prijungti prie išorinio maitinimo šaltinio (maitinimo bloko lizdui arba 6 V papildomos baterijos jungties).

 
Žymos
 
Susisiekime

Iškilo klausimų dėl prekės? Parašykite mums!

Parašyti atsiliepimą

Parašyti atsiliepimą

 
Komentarai(0)

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Meniu