eTrex 10

GARMIN

010-00970-00

Nauja prekė

  • Viso pasaulio bazinis žemėlapis
  • 2,2“ (5,6 cm) monochrominis ekranas, įskaitomas bet kokioje šviesoje
  • GPS ir GLONASS imtuvai, kad padėtis būtų nustatoma greičiau
  • Geolobiai be popieriaus
  • 25 val. veikimo naudojant 2 AA baterijas

Daugiau

119,00 €

Užsakoma, pristatymas per 5-7 d.d.

- +

 
Apie prekę

eTrex 10

„eTrex 10“

„eTrex 10“ ir toliau išlaiko esmines funkcijas, tvirtą konstrukciją, nedidelę kainą ir ilgą veikimo iš baterijų trukmę – savybes, dėl kurių „eTrex“ serija ir sulaukė milžiniško pripažinimo. Pagerinome naudotojo sąsają, pridėjome viso pasaulio bazinį žemėlapį, geolobių ieškojimo nenaudojant popieriaus funkciją bei tvirtinimo priedus.

Matykite kelią

„eTrex 10“ turi pagerintą 2,2 colio (5,6 cm) nespalvotą ekraną, kurį lengva skaityti esant bet kokiam apšvietimui. Patvarus ir atsparus vandeniui „eTrex 10“ yra puikiai paruoštas žygio iššūkiams. Jo sąsaja lengva naudotis, todėl greičiau rasite informaciją ir turėsite daugiau laiko mėgautis gamta. „eTrex 10“ ir toliau pasižymi legendiniu tvirtumu, todėl lengvai priims gamtos iššūkius. Dulkės, purvas, drėgmė ir vanduo šiam navigacijos įrenginiui – nebaisūs.

Atradimo džiaugsmas

„eTrex 10“ palaiko geolobių ieškojimo GPX failus, tad į jį galima sudėti geolobių koordinates. Jei norite pasinerti į šių lobių ieškojimo nuotykius, apsilankykite svetainėje „OpenCaching“. Atsisakę užrašų popieriuje ne tik tausosite aplinką, bet ir veiksite efektyviau. „eTrex 10“ išsaugo ir rodo esminę informaciją: vietą, reljefą, sunkumą, užuominas bei aprašus. Todėl rankinį koordinačių įvedimą ir spausdinimą popieriuje galėsite pamiršti. Tiesiog įkelkite GPX failą į savo „eTrex 10“ ir leiskitės į lobių medžioklę.

Užtikrintai išlaikoma signalų kokybė

Itin jautrus „eTrex 10“ GPS imtuvas turi WAAS ir palydovų padėties nuspėjimo technologiją „HotFix®“, todėl padėtį nustato greitai ir tiksliai, nenustoja veikti net tada, kai dangus tankiai uždengtas arba esate giliame kanjone. Kad ir kur būtumėte – tankiame miške ar tiesiog prie aukštų pastatų bei medžių, „eTrex 10“ jūsų nenuvils – kai to labiausiai reikia, kelią tikrai rasite.

Visas pasaulis jūsų ekrane

Tarp plačiam naudotojų ratui skirtų navigacinių imtuvų „eTrex“ tapo pirmaisiais, galinčiais priimti ir GPS, ir GLONASS palydovų signalus. Kai naudojami GLONASS palydovai, padėties apskaičiavimas trunka apie 20 proc. trumpiau, nei pagal GPS signalus. Jeigu ir GLONASS, ir GPS palydovų tinklai naudojami kartu, imtuvas gali gauti signalus iš dar 24 palydovų.

Planuokite kitą savo kelionę

Užtikrintai imtis kito nuotykio galėsite naudodamiesi „BaseCamp™“. Tai – programinė įranga, suteikianti galimybę peržiūrėti bei tvarkyti žemėlapius, orientyrus, maršrutus bei sekimo duomenis. Naudodamiesi šia nemokama maršruto planavimo įranga net galėsite kurti nuotykių aprašus („Garmin Adventure“), kuriais galėsite pasidalyti su draugais, šeimos nariais ar bendrakeleiviais. Kompiuterio ekrane „BaseCamp“ rodo dvimačius arba trimačius topografinių žemėlapių duomenis, taip pat – kontūrų linijas bei aukštėjimo profilius.

 
Susisiekime

Iškilo klausimų dėl prekės? Parašykite mums!

Parašyti atsiliepimą

eTrex 10
  • Viso pasaulio bazinis žemėlapis
  • 2,2“ (5,6 cm) monochrominis ekranas, įskaitomas bet kokioje šviesoje
  • GPS ir GLONASS imtuvai, kad padėtis būtų nustatoma greičiau
  • Geolobiai be popieriaus
  • 25 val. veikimo naudojant 2 AA baterijas

Parašyti atsiliepimą

 
Komentarai(0)

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Neseniai peržiūrėta

Meniu