Oregon 600

GARMIN

010-01066-00

Nauja prekė

  • 3 colių (7,6 cm) jutiklinis dvikryptis ekranas, tinkamas naudoti ir šviečiant saulei
  • 3 ašių kompasas su akcelerometro ir barometrinio aukštimačio jutikliais
  • Bazinis pasaulio žemėlapis su reljefo spalvomis
  • Dviguba baterijų sistema – 2 AA baterijos arba papildomas įkraunamasis NiMH akumuliatorius

Daugiau

379,00 €

Užsakoma, pristatymas per 5-7 d.d.

- +

 
Apie prekę

Oregon® 600

Turėdamas GPS ir GLONASS imtuvus, viso pasaulio bazinį žemėlapį, nuspalvintą pagal reljefą, ir programuojamus mygtukus, kad orientyrus būtų galima žymėti 1 spustelėjimu, „Oregon 600“ atveria visiškai naujas GPS žemėlapių ir padėties nustatymo galimybes.

Užtenka paliesti

Įrenginyje „Oregon 600“ panaudota atspindimojo ekrano technologija, užtikrinanti kaip niekad gerai saulės spinduliuose matomą vaizdą. Šis ekranas sutvirtintas, kad geriau atlaikytų smūgius, jis atpažįsta kelis prilietimus vienu metu, gali keisti kryptį ir tinka naudoti mūvint pirštines.

Laisvė rinktis energijos šaltinį

„Oregon 600“ turi mūsų modernią dvigubą baterijų sistemą. Jame galima naudoti įprastines AA baterijas arba papildomą įkraunamąjį NiMH akumuliatorių (į komplektą neįeina). NiMH akumuliatorius įkraunamas visada, kai tik įrenginys prijungtas prie išorinio maitinimo šaltinio.

  Reikiama kryptis, kai jos reikia

Į „Oregon 600“ taip pat integruotas 3 ašių elektroninis kompasas, kompensuojantis posvyrį. Jūsų kryptį jis parodys net tada, kai nejudate (arba įrenginio nelaikote horizontaliai). Šis įrenginys taip pat turi barometrinį aukštimatį, kuris tikslų aukštį nustato stebėdamas slėgio pokyčius. Be to, juo galite brėžti barometrinio slėgio ir laiko grafiką, kad galėtumėte nuspėti oro sąlygų permainas.

Itin jautrus „Oregon 600“ GPS bei GLONASS imtuvas turi WAAS ir palydovų padėties nuspėjimo technologiją „HotFix®“, todėl padėtį nustato greitai ir tiksliai, nenustoja veikti net tada, kai dangus tankiai uždengtas arba esate giliame kanjone.

 Dalykitės be laidų

„Oregon 600“ gali belaidžiu ryšiu bendrinti jūsų orientyrus, sekimo duomenis, maršrutus ir geolobius su kitais atitinkamus „Garmin“ GPS įrenginius turinčiais naudotojais. Iki 50 kartų greičiau! Be to, galima bendrinti ir didelius failus, pavyzdžiui, nuotraukas, „Garmin Adventures“ objektus ir tinkintus žemėlapius. Jei informaciją norite perduoti, tiesiog palieskite siuntimo mygtuką.

Galimybė pridėti žemėlapių

Į „Oregon“ įdiegti naujų žemėlapių – visiškai paprasta. Galite įkelti detalius topografinius žemėlapius (įskaitant specializuotus tam tikrų vietovių žemėlapius) ir leistis į gamtą, įdėti iš anksto paruoštą „BlueChart® g2“ kortelę ir puikiai praleisti dieną ant vandens, arba rinktis „City Navigator®“ žemėlapių duomenis ir rasti optimalų maršrutą automobilių keliais. Turėdami „BirdsEye“ palydovines nuotraukas (jos prenumeruojamos) prie žemėlapių galėsite pridėti ir vaizdus iš palydovų. Galite net įvesti atskaitos koordinates pagal „Irish Grid“ (IG) arba naująją „Irish Transverse Mercator“ (ITM) sistemas.

Geolobiai, kad ir kokie jie būtų

Rinktis, spręsti ir planuoti nebereikės. Galite tiesiog atsisiųsti juos visus. Į „Oregon 600“ telpa iki 4 milijonų. Čia galite turėti bet kurį Geocaching.com lobį. Įkelti šiuos lobius galite naudodamiesi mėgstama programa arba iš svetainės, palaikančios GGZ failų formatą. Su kiekvienu iš lobių veiks visos geolobių ieškojimo funkcijos. Skaitykite aprašymus, turėkite užuominas ir žurnalus. Peržiūrėkite lobio nuotraukas. Filtruokite lobius pagal dydį, reljefą, sudėtingumą ir tipą. Junkitės prie lobių su „chirp“. Pildykite žurnalus lobio vietoje. Įmanoma viskas.

Planuokite kitą savo kelionę

Užtikrintai imtis kito nuotykio galėsite naudodamiesi „BaseCamp™“. Tai – programinė įranga, suteikianti galimybę peržiūrėti bei tvarkyti žemėlapius, orientyrus, maršrutus bei sekimo duomenis. Naudodamiesi šia nemokama maršruto planavimo įranga net galėsite kurti nuotykių aprašus („Garmin Adventure“), kuriais galėsite pasidalyti su draugais, šeimos nariais ar bendrakeleiviais. Kompiuterio ekrane „BaseCamp“ rodo dvimačius arba trimačius topografinių žemėlapių duomenis, taip pat – kontūrų linijas bei aukštėjimo profilius. Be to, jei esate užsiprenumeravę „BirdsEye“ palydovinius vaizdus, ši programa gali į jūsų įrenginį perkelti neribotą kiekį palydovinių vaizdų.

 
Susisiekime

Iškilo klausimų dėl prekės? Parašykite mums!

Parašyti atsiliepimą

Oregon 600
  • 3 colių (7,6 cm) jutiklinis dvikryptis ekranas, tinkamas naudoti ir šviečiant saulei
  • 3 ašių kompasas su akcelerometro ir barometrinio aukštimačio jutikliais
  • Bazinis pasaulio žemėlapis su reljefo spalvomis
  • Dviguba baterijų sistema – 2 AA baterijos arba papildomas įkraunamasis NiMH akumuliatorius

Parašyti atsiliepimą

 
Komentarai(0)

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Neseniai peržiūrėta

Meniu