fēnix 3 HR silver edition laikrodis

GARMIN

010-01338-77

Nauja prekė

 • 1.2 col. dydžio Garmin Chroma™ ekranas kuris įskaitomas net ir plieskiant saulei
 • Navigavimo savybės su 3 ašių kompasu, aukštimačiu, barometru ir TracBack® funkcija
 • Išmanieji pranešimai ir papildomai atsisiunčiami duomenų laukeliai, laikrodžio ciferblatai ir sportiniai profiliai iš nemokamos Connect IQ™ programėlių parduotuvės

Daugiau

549,00 €

Užsakoma, pristatymas per 5-7 d.d.

- +

 
Apie prekę

fēnix 3 HR – tai tvirtas, galingas ir išmanus įvairių sporto šakų treniruočių GPS laikrodis. Šis laikrodis turi ne tik fizinės formos treniravimo, bet ir navigacijos gamtoje funkcijas. Todėl fēnix 3 tinka bet kokioms treniruotėms ir visoms varžyboms. Prijungus prie platformos „Connect IQ“ galima savo poreikiams pritaikyti laikrodžio ciferblatus, duomenų laukus, valdiklius ir aktyvios veiklos tipus. Be to, fēnix 3 yra plonas ir lengvas, todėl tai – įvairioms sporto šakoms tinkamas GPS laikrodis, kuris nevaržys ne tik treniruotėje, bet ir naudojamas kasdien. 

fenix hr

Elevate – Širdies ritmo matuoklis ant jūsų riešo

Norint užtikrinti visišką sportavimo laisvę, Fenix 3 HR turi įdiegtą Elevate širdies ritmo matuoklį, tai suteikia galimybę sekti širdies ritmą, nedėvint jokio širdies ritmo diržo. O be įprastų, širdies ritmo zonų sekimo savybių sportinei veiklai, jūs galėsite sekti savo širdies ritmą 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę ir sužinoti tikslesnią informaciją apie jūsų sudegintas kalorijas.

Jūsų potencialo įrodymas

fenix hr

fēnix 3 HR turi daugybe savybių kurios jums parodys jūsų sportinę formą ir bendrą aktyvmo lygį. fēnix 3 HR apskaičiuoja jūsų VO2Max lygį, panaudojant šiuos duomenis: jūsų bėgimo greitį, širdies ritmą ir jos kintamumą, o visa tai apskaičiavus, VO2Max parodys maksimalų deguonies kiekį, kokį jūs galite suvartoti per vieną minutę. Sekite pokyčius, kad pamatytumėt savo sportinės būklės pokyčius. Kitos savybės: atsistatymo patarėjas su laikmačiu ir atsistatymo patikrinimu, lenktynių prognozė, kuri parodo jums labiausiai tinkantį finišo pasiekimo laiką, atsižvelgiant į jūsų VO2Max.

Rimtas stilius, atitinkantis griežčiausias sąlygas

fēnix 3 HR turi apsauginį nerūdijančiojo plieno apvadą ir mygtukus su specialiai sutvirtintu korpusu. Saulės šviesoje lengvai įskaitomas, didelės raiškos „Chroma“ ekranas su LED pašvietimu sukonstruotas taip, kad informaciją matytumėte bet kokioje šviesoje. fēnix 3 HR atsparumo vandeniui reitingas siekia net 100 metrų, o akumuliatoriaus energijos „UltraTrac“ režimu pakanka net 50 valandų. GPS režimu laikrodis veikia iki 20 valandų, o laikrodžio režimu – iki 3 savaičių (tai priklauso nuo konkrečių nuostatų).

Bėgimo dinamikos funkcijos

fēnix 3 HR turi pažangiausias „Garmin“ bėgimo laikrodžių funkcijas, teikiančias įvairius bėgimo metrikos rodiklius². Jei fēnix 3 HR naudojamas su širdies ritmo įrenginiu „HRM-Run“, jis rodo žingsnių dažnį, vertikalų svyravimą ir kontakto su žemės paviršiumi trukmę. Šie rodikliai vadinami bėgimo dinamika, jais vadovaujantis galima optimizuoti jėgų sąnaudas.

Bėgimo dinamikos savybės:

 • Žingsnių dažnis - žingsnių kiekis bėgant, per vieną minutę
 • Vertikalusis svyravimas - kaip stipriai „strykčiojate“ bėgdami; parodo vertikalujį liemens aukščio pokytį, apskaičiuojant kiekvieną centimetrą, kiekvienu žingsniu.
 • Žemės kontakto laikas - parodo kairės/dešinės kojos kontakto laiką su paviršiumi bėgant (procentaliai); pavyzdžiui, 53.2 su rodyklėle rodanti į kairę arba dešinę pusę.
 • Žingsnių ilgis - jūsų žingsnių ilgis, nuo vienos padėtos kojos iki kitos; matuojama metrais
 • Vertikalusis koeficientas - vertikaliojo svyravymo ir žingsnių ilgio koeficientas (pateikiamas procentais); žemesnis numeris įprastai reiškia geresnę bėgimo formą

Papildomi duomenys, nustatomi pagal jūsų širdies ritmo informaciją:

 • Streso įvertinimas: fēnix 3 HR įvertina jūsų širdies ritmo pokyčius stovint vietoje 3 minutėms ir pateikia apskaičiuotą streso įvertinimą nuo 1 iki 100, kuo žemesnis skaičius, tuo žemesnis stresas
 • Sportinės formos įvertinimas: Prabėgus 6-20 minučių, fēnix 3 HR palyginą jūsų esamą formą su jūsų vidutine sportine forma
 • Laktatės slenkstis: Išsami tempo ir širdies ritmo informacijos analizė, po kurios fēnix 3 HR pateikia maksimalų pastangų tašką, po kurio jūsų raumenys bus staigus nuovargis

              

Plaukimo profilis, slidinėjimo, irklavimo ir golfo rėžimai

fēnix 3 HR nėra skirtas tik bėgti; specialūs funkcijų rinkiniai padeda ir plaukikams, slidininkams, snieglentininkams, irklenčių plaukikams, irkluotojams ar golfo žaidėjams. Kaip ir Garmin Swim™, fēnix 3 HR fiksuoja atstumą, tempą, grybšnių kiekį ir pan. Tiesiog fēnix 3 HR nurodykite baseino, kuriame plaukiate, dydį ir galite pradėti treniruotę. Įsijungę slidinėjimo rėžimą lengvai gausite greičio, atstumo duomenis ir automatinį trasų skaitiklį (bei automatiškai įjungiamą pauzę, kai naudojatės keltuvu) ir ne tik. Plaukiant irklentėmis, matysite savo yrių skaičiu, yrių dažnį ir nuplauktą atstumą per vieną yrį. Golfo rėžimas suteiks visą reikalingą informaciją apie jūsų Golfo laukus, kuriuos galima atsisiųsti iš Garmin Connect™. Be to, savo fēnix 3 galėsite naudoti kaip su pirštinėmis veikiantį ANT+® pultą, galintį valdyti VIRB X ir XE veiksmo kameras.

Navigacija pagal jus

fenix hr

Joks kitas laikrodis su GPS imtuvu ir ABC (aukščio matuokliu, barometru bei kompasu) neturi tiek treniruočių funkcijų bei tokio pažangaus GPS imtuvo, kaip mūsiškis. Naudodamiesi išplėstinėmis fēnix 3 navigacijos ir sekimo galimybėmis saugiai jausitės ne tik kelyje, bet ir atkampiose vietovėse. Integruoti jutikliai teikia informacija apie kryptį, aukštį virš jūros lygio bei oro sąlygų pokyčius.

Be to, šis laikrodis fiksuoja nueitą maršrutą, kad, jei to prireiktų, galėtumėte juo sugrįžti. Jis taip pat gali žymėti aktualias vietas (pavyzdžiui, starto ar finišo liniją, trasos kontrolinius taškus, stovyklavietę, automobilį ir pan.). Su fēnix 3 galėsite kurti maršrutus ir jų laikytis, be vargo pažymėsite iki 1 000 vietų, turėsite galimybę išsaugoti iki 10 000 tako taškų bei pagal juos keliauti.

Planuoti keliones bei dalytis nuotykiais su draugais ir šeimos nariais galėsite naudodamiesi BaseCamp™.

altimeterAukštimatis, barometras ir kompasas

fēnix 3 HR turi ABC jutiklius, kurie atitinkamą informaciją teikia realiuoju laiku. Integruotas aukščio matuoklis nurodo aukštį virš jūros lygio, taip suteikdamas galimybę tiksliai stebėti pakilimą ir nusileidimą, o naudojantis barometru ir stebint trumpalaikius oro slėgio pokyčius galima patikimai prognozuoti oro permainas. 3 ašių elektroninis kompasas padeda išlaikyti reikiamą kryptį tiek judant, tiek stovint.

ABC jutiklius fēnix 3 kalibruoja automatiškai, pagal GPS jutiklį, be to, remdamasis buvimo vietą, atitinkamai nustato ir laikrodį. Jei norite, kad temperatūros rodmenys būtų maksimaliai tikslūs, kartu naudokite išorinį temperatūros jutiklį tempe™.

fenix hr

Pritaikytos programos ir laikrodžio ciferblatai

Jei norite fēnix 3 HR pritaikyti savo poreikiams, galite iš „Connect IQ“ parduotuvės atsisiųsti nemokamų programinės įrangos priedų. Galėsite nustatyti jums patinkantį laikrodžio ciferblatą, pridėti duomenų laukų, atsisiųsti programų ir valdiklių, kurie iškart rodytų jums aktualią informaciją.

Likite prisijungę

fenix hr

Išmaniųjų pranešimų funkcija suteikia galimybę el. laiškus, SMS žinutes ir įspėjimus gauti tiesiai į laikrodį, net ir tada, kai šturmuojate suplanuotą maršrutą. fēnix 3 HR priima belaidžio ryšio signalus iš atitinkamų iPhone®, Android™ arba Windows telefonų², parodo, kad gavote žinutę ir net gali atvaizduoti jos tekstą savo ekrane, kai tik būsite pasirengę jį skaityti.

 

Pulsometrai ir „HRM-run“, parduodama atskirai.

Kai susiejama su atitinkamu išmaniuoju telefonu.

Žodinis ženklas „Bluetooth“ ir atitinkami logotipai yra registruotieji prekių ženklai, priklausantys „Bluetooth SIG, INC“. „iPhone“ yra bendrovės „Apple Inc.“ prekės ženklas. „Android“ yra bendrovės „Google Inc.“ prekės ženklas.

Parašyti atsiliepimą

fēnix 3 HR silver edition laikrodis
 • 1.2 col. dydžio Garmin Chroma™ ekranas kuris įskaitomas net ir plieskiant saulei
 • Navigavimo savybės su 3 ašių kompasu, aukštimačiu, barometru ir TracBack® funkcija
 • Išmanieji pranešimai ir papildomai atsisiunčiami duomenų laukeliai, laikrodžio ciferblatai ir sportiniai profiliai iš nemokamos Connect IQ™ programėlių parduotuvės

Parašyti atsiliepimą

 
Komentarai(0)

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Meniu