Tohatsu

Tohatsu

Tohatsu pakabinami benzininiai varikliai, keturtakčiai, dvitakčiai, tiesioginio įpurškimo

TOHATSU keturtakčiu varikliu gamyba ir surinkimas vykdomi tik Tohatsu gamykloje Japonijoje. Kas garantuoja aukščiausia gaminių  kokybę. Varikliai atitinka 2006 metų ekologinius reikalavimus, yra pažymėti kaip varikliai turintis maža išmetamų dujų emisiją. (3 žvaigždutės - California C.A.R.B.)

Tohatsu pakabinami benzininiai varikliai, keturtakčiai, dvitakčiai, tiesioginio įpurškimo

TOHATSU keturtakčiu varikliu gamyba ir surinkimas vykdomi tik Tohatsu gamykloje Japonijoje. Kas garantuoja aukščiausia gaminių  kokybę. Varikliai atitinka 2006 metų ekologinius reikalavimus, yra pažymėti kaip varikliai turintis maža išmetamų dujų emisiją. (3 žvaigždutės - California C.A.R.B.)


TOHATSU  kompanijos istorija prasidėjo 1922 metais. Jau tada TOHATSU pradėjo kurti ir gaminti nedidelius benzininius variklius motociklams, vandens pompoms ir kt.

Pirmasis TOHATSU pakabinamas variklis „OB-2“ buvo išleistas 1956 metais. Jis buvo aušinamas oru - 1,5 AG. Variklis TOHATSU „OB-2“- tai pirmasis serijiniu būdu išleistas pakabinamas variklis JAPONIJOJE, kuris pradėjo formuoti ne tik vidinę, bet ir pasaulinę pakabinamų valčių variklių rinką.

Dabar TOHATSU - viena iš didžiausių variklių gamintoja pasaulyje. Jau daugelį metų TOHATSU varikliai pripažįstami šios srities specialistų, kaip vieni iš labiausiai patikimų pakabinamų valčių variklių. Kiekvienam pakabinamam TOHATSU varikliui , prieš paliekant gamyklą, yra patikrinami ne tik jo surinkimo mazgai, bet ir atidžiai testuojama. TOHATSU varikliai testuojami pačioje gamykloje - specialiame vandens rezervuare.

2005 metų sausį buvo atidaryta nauja gamykla Kamagano mieste, kuri pastatyta pagal  naujausias technologijas. Bendras gamyklos plotas sudaro daugiau kaip 34 000 m2. Tai leidžia per metus pagaminti daugiau nei 200 000 variklių.

Šiandien TOHATSU pasaulinėje rinkoje pristato dvitakčius,  keturtakčius ir TLDI pakabinamus variklius.

TOHATSU kompanija gamina keturtakčius pakabinamus variklius nuo 2,5 iki 30 AG. Pirmą kartą  variklių gamybos istorijoje keturtakčiams 25 ir 30 AG TOHATSU varikliams buvo pritaikyta elektroninio kuro įpurškimo sistema nereikalaujanti akumuliatoriaus. Galingi ir ilgai tarnaujantys keturtakčiai TOHATSU varikliai lengvai transportuojami, paprastas techninis aptarnavimas ir eksploatacija. Idealus svorio - galios santykis, kurį pavyko pasiekti pritaikant šiuolaikines technologijas ir originalius inžinerinius sprendimus.

Varikliai sukurti pagal TLDI technologiją yra artimi keturtakčiams varikliams pagal ekologines ir sunaudojamo kuro normas. Taip pat jie tokie galingi ir greiti, kaip ir dvitakčiai varikliai.

TOHATSU pakabinamų valčių variklių detalės ir varikliai gaminami ir surenkami JAPONIJOJE.

TOHATSU gamykloje taip pat surinkinėjami varikliai kitiems gamintojams: Mercury, Evinrude ir kt.

Amerikoje TOHATSU varikliai parduodami „NISSAN“ pavadinimu.

PlačiauRodyti mažiau

Nustatymai

Dalintis

Meniu

Norėdami naudoti pageidavimų sąrašus, registruokitės.

Prisijungti